Προς το περιεχόμενο

Δώρο No2.. USB LED Reading Light Sync Charger @Ζapals[TEΛΟΣ]]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου ηρθε σημερα!Απλα φοβερο οτι ηθελα για το λαπτοπ!Πολυ δυνατο φως στο σκοταδι για να βλεπεις τι γραφεις βρε αδερφε!Περιοχη χωριο Θανα Αρκαδιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε και σε εμενα σημερα και ηταν η πρωτη παραγγελια με ημερα αποστολης 7/12! Με το καραβι θα ηρθε. Συνολικα στις 4 παραγγελιες εχω παραλαβει τις 3 και περιμενω αν θα μου ερθει και η αλλη (δευτερη χρονικα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε και σε εμενα σημερα και ηταν η πρωτη παραγγελια με ημερα αποστολης 7/12! Με το καραβι θα ηρθε. Συνολικα στις 4 παραγγελιες εχω παραλαβει τις 3 και περιμενω αν θα μου ερθει και η αλλη (δευτερη χρονικα).

Είδες που ερχονται όλα? Απλά αργεί περισσότερο με Malaysia post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε κι εμένα σήμερα (Ρέθυμνο).... Αποστολή 07/12 (στο φάκελο η τυπωμένη ημερομηνία ήταν 04/12). Ήταν η πρώτη παραγγελία που είχα κάνει από το Zapals (από τις 9 συνολικά... :-D  :-D ) και είναι η τέταρτη που παραλαμβάνω (την πρώτη την είχα παραλάβει στις 25/01, σε παραγγελία που είχε σταλεί από αυτούς στις 10/12. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρακλειο Κρητης ηρθε σημερα.

 

1 απο τα 7 απο το Zapals. (Ναι ναι εβαζα Greece)

 

Ο ταχυδρομος μου πρεπει να εχει γινει τρελος Gadgetakias

εχω την εντυπωση οτι τα καβατζονουν...δεν ειναι ουτε συστημενα ουτε τπτ οποτε ουτε γατα ουτε ζημια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω την εντυπωση οτι τα καβατζονουν...δεν ειναι ουτε συστημενα ουτε τπτ οποτε ουτε γατα ουτε ζημια

Δεν τα καβατζωνουν αναγκαστικα.Εμενα που με ξερει ο ταχυδρομος μου εχει φερει  ολες τις τσαμπε παραγγελιες εκτος απο αυτο και μια λαμπα.Κατι παιζει με την συγκεκριμενη παραγγελια και εχει καθυστερησει τοσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...