Προς το περιεχόμενο

tv box Mini M8S (2GB ram, 905) edit:35-37$ Gearbest


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Belgium Post

Καλα εκανες την τυχη σου.Το belgium post ειναι register μεχρι να μπει ελλαδα μετα διακοινιτε σαν απλο .Να στειθεις στο σπιτι μηπως το αφηση ο ταχυδρομος χυμα στην εισοδο.Αν πληρωσες registered πεστους να σου δοσουν πισω τα χρηματα αν κι θα κανουν τους .....κινεζους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Κατα την αγορα τους εκραξα και ζήτησα να το στειλουν με Nederland or Singapore  post.

Να δούμε, κάντε  το ίδιο έστω  και αργοτερα μπας και γλυτώσουμε  απο την καινούργια  μα@λ@κια που τους δέρνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εκανες την τυχη σου.Το belgium post ειναι register μεχρι να μπει ελλαδα μετα διακοινιτε σαν απλο .Να στειθεις στο σπιτι μηπως το αφηση ο ταχυδρομος χυμα στην εισοδο.Αν πληρωσες registered πεστους να σου δοσουν πισω τα χρηματα αν κι θα κανουν τους .....κινεζους.

Οχι δε τον το ζητησα registered

Οταν λες απλο , εννοεις δεν αφηνουν ειδοποιητηριο για παραλαβη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό στο 24 γιούρος δεν είναι καλύτερη περίπτωση; Το παράγγειλα πριν δυο μέρες

 

http://m.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_193367.html

 

 

Έχω το beelink x2 εδώ και 3 μήνες και είναι πολύ καλό με kodi. Τα προβλήματα που έχει είναι ότι το wifi του είναι αργό και επίσης δεν έχει bluetooth. Του έχω περάσει custom rom.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δε τον το ζητησα registered

Οταν λες απλο , εννοεις δεν αφηνουν ειδοποιητηριο για παραλαβη?

Ετσι παρήγγειλα κι εγώ με το νέο έτος και ακόμα περιμένω.... Το belgium post tracking εδειξε αφιξη στην χώρα προορισμού 2/2/16 κατόπιν το tracking δεν παρακολουθεί το δέμα γιατί δεν σκανάρεται όπως είπαν στα ΕΛΤΑ, και φυσικά επείδη όλοι οι ενδιάμεσοι υπάλληλοι το γνωρίζουν αυτό προφανώς κάποιος το έβαλε στην τσέπη του (φαντάζομαι). Οπότε βρίσκομαι στο "φάγωμα" με τα ΕΛΤΑ και σε dispute με gearbest και φυσικά θα βγώ χαμένος... Sorry, for the OFF TOPIC!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το beelink x2 εδώ και 3 μήνες και είναι πολύ καλό με kodi. Τα προβλήματα που έχει είναι ότι το wifi του είναι αργό και επίσης δεν έχει bluetooth. Του έχω περάσει custom rom.

Και είναι 1gb Ram αντί 2gb ram 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το beelink x2 εδώ και 3 μήνες και είναι πολύ καλό με kodi. Τα προβλήματα που έχει είναι ότι το wifi του είναι αργό και επίσης δεν έχει bluetooth. Του έχω περάσει custom rom.

 

οταν λες custom rom?

 

android η openlec?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ηλιθία ερώτηση αλλά κάπου πρέπει να ρωτήσω. Για kodi είναι αρκετό? Και αν ναι, πως ακριβώς λειτουργεί το kodi? Κατεβάζεις στο box την εφαρμογή και βάζεις plug-in? Και τι ταχύτητα χρειάζεται περίπου? Σορρυ και πάλι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ηλιθία ερώτηση αλλά κάπου πρέπει να ρωτήσω. Για kodi είναι αρκετό? Και αν ναι, πως ακριβώς λειτουργεί το kodi? Κατεβάζεις στο box την εφαρμογή και βάζεις plug-in? Και τι ταχύτητα χρειάζεται περίπου? Σορρυ και πάλι..

Εχει προεγγατεστημενο το kodi με τα addons

Απο 5-7 mbpc και πανω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...