Προς το περιεχόμενο

Χρήσιμα προγράμματα στο Video και Audio


cybereddie

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 727
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά μηπως ξέρεται καμιά διεύθυνση που μπορώ να βρώ οδηγίες για την λειτουργία του DVDShrink αι του DVDDecrypter.Έψαξα στα θέματα αλλα μέχρι τώρα δεν βρήκα κάτι.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
5. AVISubtitler 0.25 http://dvd.stuff.gr/downloads/574-AVISubtitler.rar Πολυ ευκολο προγραμμα ενσωματοσης υποτιτλων σε avi's

 

kalispera (sixaritiria kai gia to arxiko post, poli kali douleia!)

 

xrisimopoiisa to parapano programmataki to opoio ine ontws poli eukolo stin xrisi tou ... alla eixa ena problem .. (prospathwntas na perasw ELLINIKOUS ypotitlous)

 

tin ora pou pernage ta subtitles evlepa apo to preview oti mou ta emfanizei san kinezika (lathos encoding) ta grammata, pataw cancel kai koitaw k itan ontws etsi oti eixe ftiaxei.

 

exete na proteinete kapia lusi?

 

thnx

 

 

edit: ok lithike itan aplo to prob telika alla i dinami tis nustas empodise na vrethei.

 

well done xana gia to arxiko post :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dialego avi file.ok! dialego subtitle file. ok! gramatoseira ok!patao save avi.ok!

apothikeyo to file me ena diko moy onoma.ok!dialego format XviD MPEG-4 codec.ok!

ksekinaei na grafei.ok!alla to audio data paramenei sto miden.giati?telionei h tainia ti deixnei mia xara ola ok alla audio den exei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τσεκάρω , και εμένα μου έκανε πρόβλημα με τον ήχο, αν δεν επιλέξεις συμπίεση το αρχείο που βγαίνει ειναι τεράστιο, πάντως άν λυθεί το πρόβλημα του ήχου, νομίζω ότι με ενσωματωμένους τους υπότιτλους στο avi - θα μπορεί να παιχτεί το avi κατευθείαν sε divx player έχοντας υπότιτλους...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...