Προς το περιεχόμενο

Πήρα πολυμηχάνημα από το Πλαίσιο και ήταν σπασμένο!


Snolly

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα τι γίνεται; Άντε να αποδείξεις οτι δεν είσαι ελέφαντας.

 

Τώρα το άνοιξα, αύριο το πρωί θα πάω να δω τι θα μου πουν. Γιατί κάτι μου λέει πως δεν θα το παραδεχτούν και θα μανουριάσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε τηλ. στην Hp αν δεν σε εξυπερετησουνε.Αυτοι τα δέχονται όλα πίσω και πολλες φορες παιρνουνε στο κατάστημα απο όπου το πηρες και τους πιέζουνε να το δεχτούνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε με εξυπηρετήσουνε θα τον πιούνε γιατί μέρος της δουλειάς μου είναι να αγοράζω υπολογιστές για άλλους και έχω αυτή τη στιγμή 2 παράγγελίες σύνολο 1500 ευρώ στο πλαίσιο που θα τις ακυρώσω στεγνά...

 

Είμαι ΠΟΛY συγχυσμένος τώρα πάρα πολύ. Ευχαριστώ για το tip με την HP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μαντεψω: το αγορασες απο το πλαισιο του πειραια? Μεγαααλαα λαμογια!

 

Όχι ήταν το πλάισιο της Καλλιθέας.

 

 

Πάντως μόλις πας πες μας να δουμε πως συμπεριφέρθικε το πλαίσιο

 

Δεν αντιμετώπισα κανένα απολύτως πρόβλημα, ούτε καν το συζήτησαν τα παιδιά μου έδωσαν νέο μηχάνημα που το ανοίξαμε κιόλας επιτόπου για παν ενδεχόμενο και έφυγα μέσα σε 5 λεπτά. Μου θύμισε Ευρώπη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pira kai egw ena polumixanima apo to plaisio to opoio mesa se 1 1/2 mina vgike provlimatiko.....to mono pou mou eipan itan na to paw se autous kai 8a to steiloun stin hp.

alla exw akousei oti an den exei perasei minas apo tin agora kai me tin apodeiji sto xeri to pairnoun pisw kai sou dinoun kainourio.

 

 

einai me ta kefia tous pantws.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

loipon, to polumixanima to piga sto plasio, to etseilan stin hp ....kai meta apo 14 meres mou esteilan - apo to plaisio - minima sto kinito ( itan kopos na me paroun tilefwno, itan sigouroi oti xerw na diavazw minimata sto kinito, ti na pw diladi ) oti einai etoimo.

 

se misi wra imoun ekei, den mou eipan pou itan to provlima, den mou eipan apolutws tipota, tous edwsa kapoia exartimata na ta topo8etisoun stin 8esi tous - otan to afisa oi idioi ta eixan vgalei - den to ekanan giati i hp eixe valei alla, eipan.

to 8ema einai oti otan piga spiti kai to anoixa itan san na anoiga to kouti apo ena kainourio polumixanima, to idio to poulimixanima den fainotan na itan to diko mou.

 

evgala akri otan pira til stin hp. mou eixan dwsei ena "anakataskeuasmeno" opws ta apokaloun. me alla logia egw plirwsa gia kainourio kai twra exw ena anakataskeuasmeno i an 8elete psilometaxeirismeno. kai erwtw : egw giati den pira mia efimerida me aggelies na koitaw ta metaxeirismena?

 

SIMEIWSI : to anakataskeuasmeno exei provlima, kollane ta melania kai mou zitaei sunexeia apemploki twn doxeiwn melanis

 

den exw logia......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...