Προς το περιεχόμενο

Taxita download se 640kbit ADSL


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγώ πιστεύω ότι με αυτή την κατάσταση που υπάρχει στον ελληνικό χώρο είναι να λέμε και πάλι καλά που υπάρχουν τόσα άτομα που ασχολούνται με το internet.

Σίγουρα όταν θα αρχίσουν να μπαίνουν γραμμές όπως 10mbits με 70 ευρώ το μήνα θα γίνει έκρηξη στην Ελλάδα με το ίντερνετ.

 

Σαν ένας που για 20 μέρες τρώει ψωμί και νέρο και τον βάζουν σε ένα τραπέζι που έχει κοκορετσια, χαβιαρια και κρασιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Μετά από πολλή αναμονή από σήμερα η ταχήτητα μου αυξήθηκε σε 1,2 Mbps χωρίς να κάνω τίποτα και χωρίς να αυξηθεί το πάγιο.

Με 40 ευρώ 1,2 Mpbs καλά δεν είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Μετά από πολλή αναμονή από σήμερα η ταχήτητα μου αυξήθηκε σε 1' date='2 Mbps χωρίς να κάνω τίποτα και χωρίς να αυξηθεί το πάγιο.

Με 40 ευρώ 1,2 Mpbs καλά δεν είναι?[/quote']

 

Entaksi re file .... kai emeis exoume grames panw apo 1mbit alla den kanoume kai etsi .... ti theleis na sou poume oti eisai o kaluteros?

 

BRAVO LOIPON!!!!!! EISAI O KALUTEROS!!!!!!

 

ELeos.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Μετά από πολλή αναμονή από σήμερα η ταχήτητα μου αυξήθηκε σε 1' date='2 Mbps χωρίς να κάνω τίποτα και χωρίς να αυξηθεί το πάγιο.

Με 40 ευρώ 1,2 Mpbs καλά δεν είναι?[/quote']

 

Bravo! Kai emeis me 15euro akoma exoume ADSL 384 :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pragmatika mou fenete poli paraxeno pou kamia idiotiki etairia den vazei taxitites tipou 10mbps stin Ellada.

Den mporo na katalavo den theloun na vgaloun xrimata?

Akoma kai dipli timi na tin valoun apo to exoteriko oi Ellines tha pesoun me ta moutra.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pragmatika mou fenete poli paraxeno pou kamia idiotiki etairia den vazei taxitites tipou 10mbps stin Ellada.

Den mporo na katalavo den theloun na vgaloun xrimata?

Akoma kai dipli timi na tin valoun apo to exoteriko oi Ellines tha pesoun me ta moutra.

 

Kala auto den einai apolito.

An emena px mou edine mia 10Mbps me 1000euro les na pigena na evaza?

Oxi fisika k tha tous evriza kiolas ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kala auto den einai apolito.

An emena px mou edine mia 10Mbps me 1000euro les na pigena na evaza?

Oxi fisika k tha tous evriza kiolas ;)

 

An ipologisoume oti gia mia 10mbps grammi theleis sto exoteriko giro sta 70 me 80 euro to mina ean stin Ellada evazan mia timi tis taxis ton 130 euro tha se xalouse?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...