Προς το περιεχόμενο

i telas einai moufa???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

loipon piga mesw twn link pou paratithentai sto parapanw pined topic sxetika me tis dsl sindeseis kai vrika pws i telas den sou xrewnei ta 200E pou sou xrewnoun olws oi alles etairies stin arxi gia na sindetheis kai to pagio tis einai sinolika 51,8E to mina! teleia lew vazw dsl! to lew se ena filo mou kai aytos mou leei makria apo telas einai moufoetairia exei leei 500 krifa pagia!!! vale forthnet pou exw kai egw.......... alithevei???? giati an alithevei antio dsl!!!!......... den exw 200E na dwsw mprosta pou theloun oles oi alles etairies...................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Η Tellas ειναι αξιοπιστη και για ενα νεο χρηστη το πακετο izi ειναι πολυ καλο.Δεν πληρωνεις ενεργοποιηση γραμμης , δεν πληρωνεις modem (στο δινει δωρεαν).Αρα γλυτωνεις καπου στα 100 ευρω τουλαχιστον.Με την συμπληρωση ενος χρονου σου αναβαθμιζει την ταχυτητα χωρις να πληρωσεις παραπανω. :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης η Tellas έχει τα καλύτερα ping. [ ιδιαίτερα με την μαμά Ιταλία , θα πάθεις πλάκα ] { αρκεί να μην έχεις 100ms με το DSLAM σου :D } { α ρε πΟΤΕ με τα DSLAMίδια σου :D }

 

Αν ασχολείσαι και με τα online games θα πορωθείς.

Σε ελληνικούς servers [ NTUA , Gnet , BnB ] έχω από 15-35ms...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω 58? το διμηνο μονο για Tellas πληρωνω και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος και απο ταχυτητα και απ ολα! Οσο για τα κρυφα παγια, αυτα ειναι φημες και διαδοσεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρυφα παγια (αν καπου το διαβασες) μαλλον εννοουν για την σταθερη τηλεφωνια της ΤΕΛΛΑΣ .Αλλου παπαευαγγελιο αυτο.

Εγω πληρωνω 50 τελικη ΟΤΕ+58 τελικη ΤΕΛΛΑΣ =108 ευρω το διμηνο για 384/128. Εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος και σκεφτομουν να αλλαξω μονο και μονο επειδη ηταν 35 ευρω αντι 30 ολων των αλλων εταιριων.Αλλα τωρα ειμαι οκ.

plz!!! reply!!!

Τωρα το ειδα!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Tellas ειναι αξιοπιστη και για ενα νεο χρηστη [/b'] το πακετο izi ειναι πολυ καλο.Δεν πληρωνεις ενεργοποιηση γραμμης , δεν πληρωνεις modem (στο δινει δωρεαν).Αρα γλυτωνεις καπου στα 100 ευρω τουλαχιστον.Με την συμπληρωση ενος χρονου σου αναβαθμιζει την ταχυτητα χωρις να πληρωσεις παραπανω. :) :)

 

 

 

Prepei na kaneis dietes symbolaio gia na sou kanei thn anabathmish meta ton prwto xrono

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Prepei na kaneis dietes symbolaio gia na sou kanei thn anabathmish meta ton prwto xrono

 

 

Και παλι αυτο που γλυτωνεις ειναι η αυξηση του provider.Στον ΟΤΕ πληρωνεις μεσω Tellas κανονικα την αυξηση. :shock: :shock: :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...