Προς το περιεχόμενο

Τί μουσική ακούτε;


DJ_XLR8

Τί μουσική ακούτε;  

975 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τί μουσική ακούτε;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρωτη και μεγαλη αγαπη,η μεταλ μουσικη[κυριως thrash/death/heavy]

Μετα,house και chillout που τις υπεραγαπω γιατι μου φτιαχνουν την διαθεση.

Αυτα που δεν σηκωνω με την καμια και δεν ακουω ουτε με σφαιρες,ειναι τα ελληνικα οποιουδηποτε ειδους.Ειδικα οταν τα ακουω σε μαγαζι που δεν εχουν θεση[π.χ. Χατζηγιαννης σε beach bar] γινομαι τουρκος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 715
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια κι απο εμενα ειμαι καινουριο μελος.Μαρεσει η μουσικη και ακουω κυριως ροκ και μεταλ αλλα οχι τρου μεταλς ποστς σλατζς στονερς και τετοια περισσοτερο με αγαπημενα συγκροτηματα Neurosis Isis Dillinger Converge Faith no more Woven hand κλπ.

Οταν βγαινω εξω ακουω ομως και μπριτνεη λειντυ γκαγκα και αγαπω ΜΕ ΤΡΕΛΑ τους μπακστρητ μποηζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια κι απο εμενα ειμαι καινουριο μελος.Μαρεσει η μουσικη και ακουω κυριως ροκ και μεταλ αλλα οχι τρου μεταλς ποστς σλατζς στονερς και τετοια περισσοτερο με αγαπημενα συγκροτηματα Neurosis Isis Dillinger Converge Faith no more Woven hand κλπ.

Οταν βγαινω εξω ακουω ομως και μπριτνεη λειντυ γκαγκα και αγαπω ΜΕ ΤΡΕΛΑ τους μπακστρητ μποηζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rock, Heavy Metal, Metal. Μην φανταστήτε κανα ροκά με μαλλιά μέχρι το γόνατο και να νανουρίζεται με τραγούδια των Slipknot. Απλά έχω βαρεθεί τα ανούσια ελληνικά τραγούδια του στυλ "κάνει μοναξιά μακριά σου κάνει μοναξιά" (για το όνομα του Θεού). Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν θα ακούσω ένα καλό ελληνικό τραγούδι. δεν είμαστε δα και τόσο σνομπαρία :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rock, Heavy Metal, Metal. Μην φανταστήτε κανα ροκά με μαλλιά μέχρι το γόνατο και να νανουρίζεται με τραγούδια των Slipknot. Απλά έχω βαρεθεί τα ανούσια ελληνικά τραγούδια του στυλ "κάνει μοναξιά μακριά σου κάνει μοναξιά" (για το όνομα του Θεού). Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν θα ακούσω ένα καλό ελληνικό τραγούδι. δεν είμαστε δα και τόσο σνομπαρία :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ροκ είναι η μουσική που λατρεύω! Είχα περάσει και φάσεις μέταλ και κυρίως nu metal...αλλά η ροκ παραμένει διαχρονική αξία!Χωρίς βέβαια να είμαι από αυτούς που θα συχνάζουν μόνο σε ροκ μπαρ ή που θα πετύχω ένα ποπ χιτάκι στο ραδιόφωνο και θα αλλάξω σταθμό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...