Προς το περιεχόμενο

Τί μουσική ακούτε;


DJ_XLR8

Τί μουσική ακούτε;  

975 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τί μουσική ακούτε;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να το θέσω λίγο διαφορετικά; Παιχνίδι να γίνεται δηλαδή και από την λίστα επιλέγω ως απορριπτέο είδος την ελληνική λαϊκή με την γνωστή έννοια που σήμερα επικρατεί , ενώ δεν ακούω Latin καθότι ως ήχος μου κάθεται αδιάφορα.

Από την υπόλοιπη λίστα επιλέγω περισσότερο metal και ελληνικά έντεχνα. Επίσης κάτι που δεν αναφέρεται στη λίστα , μου αρέσει η εναλλακτική ροκ σκηνή και δεν λέω όχι σε μια καλή ποπ μπαλάντα. . . πφφφφ ποτέ δεν καταλήγεις πουθενά. . . τι το ‘θελα! ??? :P

 

Γενικώς τρώω φλασιές , να για παράδειγμα μόλις τελευταία κόλλησα με Μάνο Πυροβολάκη , αρκετά ιδιαίτερος ήχος λόγο της ξόφαλτσης λύρας σε soft ροκ ρυθμούς και μέσα σε μια σύνθεση που μάλλον ταιριάζει σε τραγουδοποιό, όσοι δεν προλάβατε δοκιμάστε !Όλα για όλα Baby ! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 715
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σαπίλα.....από εμένα

Εχω μια ιδέα.Γιατί δεν κάνουμε κάτι σαν τα γράμματα στο παλιό Αγόρι πχ Ντουρανόβιοι εναντίων Μειντενόβιον να θυμιθούμε τα παλιά τα γέλια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Εγω ακουω αυτα τα πως τα λενε να δεις ολο τα ξεχναω, dapa dupa bam bam tsouv tsouv fssssssssss κλαπατσιμπανα που ειναι τοσο μονοτονα εδω και 15 χρονακια. Δεν λεω να μεγαλωσω (παροτι εγινα 30) και να σοβαρευτω λιγο να παω σε καμια BOUZOUKERIE!!

Eπισης πολυ Manchester καθοτι ΤΣΑΡΛΑΤΑΝΟΣ χρονια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ακουω αυτα τα πως τα λενε να δεις ολο τα ξεχναω, dapa dupa bam bam tsouv tsouv fssssssssss κλαπατσιμπανα που ειναι τοσο μονοτονα εδω και 15 χρονακια. Δεν λεω να μεγαλωσω (παροτι εγινα 30) και να σοβαρευτω λιγο να παω σε καμια BOUZOUKERIE!!

prie.gif prie.gif prie.gif

Έτσι έτσι φίλε καλά κάνεις keep walking! prie.gif

douvtsi davtsi douvtsi davtsi forevaaaaa icon_brrr.gif icon_brrr.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

prie.gif prie.gif prie.gif

Έτσι έτσι φίλε καλά κάνεις keep walking! prie.gif

douvtsi davtsi douvtsi davtsi forevaaaaa icon_brrr.gif icon_brrr.gif

 

Muhahaha!!! Βρε δεν ντρεπεσαι na exeis tetoia protypa?? Εισαι ντιπ για ντιπ (aka deep για deep) χαμενο κορμι αλητηριε τεντυμποη που τρεχεις στα κλαμπια και στις ανοιχταδικες συνεστιασεις ??? Τι να πω που παει αυτη η γενια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Muhahaha!!! Βρε δεν ντρεπεσαι na exeis tetoia protypa?? Εισαι ντιπ για ντιπ (aka deep για deep) χαμενο κορμι αλητηριε τεντυμποη που τρεχεις στα κλαμπια και στις ανοιχταδικες συνεστιασεις ??? Τι να πω που παει αυτη η γενια??

prie.gif prie.gif prie.gif prie.gif

Έχεις δίκιο, κατα διαόλου πάμε, ντροπή μας... icon_brrr.gif icon_brrr.gif icon_brrr.gif icon_brrr.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σε μόνιμη βάση Joy Division, Zounds, Christian Death (της πρώτης περιόδου, όχι με τον καραγκιόζη τον τραγουδιστή που έχουν τώρα)... Τώρα τελευταία ξαναανακαλύπτω τους Mudhoney... Επίσης όποιος γουστάρει punk (καλό, φρέσκο από Φινλανδία) ασ τσεκάρει τους Endstand (http://www.fireinsidemusic.com/endstand/index.html)

 

Επίσης απίστετη μπάντα είναι και οι Wipers, αλλά αν συνεχίσω έτσι θα πρέπει να αραδιάσω όλη τη δισκοθήκη μου, οπότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...