Προς το περιεχόμενο

Amd Xp 2000+


Inferno_lb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΧΩ ΕΝΑΝ AMD K7 ATHLON XP 2000+ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΡΧΙΚΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΤΑ 1667 MHz. ΤΩΡΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΑ 2.08 MHz ΜΕ ΕΝΑΝ 8άρι ΜΠΡΟΣΤΑ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΑΕΡΑ, 2 8άρια ΠΙΣΩ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ, ΕΝΑ 8ΑΡΙ ΣΤΟ ΠΛΕΞΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ 12ΑΡΙ ΕΠΑΝΩ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗ 42 ΜΕ 55 ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΟΥΤΙΟΥ 30 ΜΕ 35 ΒΑΘΜΟΥΣ. ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tou koutiou einai mia xara.

Vevaia o XP fimizetai gia tin megaliti thermokrasia tou ara pisteuo oti einai se kala plaisia.An fovasai pantos toso poli gia tin thermokrasia sou sinisto na valeis

kanena anemistira opos ton ZALMAN ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ SILENT για INTEL και AMD CNPS7000B.Kai exeis to kefali sou isixo :smile:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ρίξεις την θερμοκρασία του επεξεργαστή θα αλλάξεις ψύκτρα.

Όχι τον ανεμιστήρα στην μαμά ψύκτρα.

 

Αν και μέχρι 60C είσαι ok.

 

Πόσα λεφτά διαθέτεις για να σου προτείνουμε κάποια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΟ ΜΟΝΤΙΦΕΣ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ! ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΨΥΚΤΡΑ, ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΤΗΣ Akasa, ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ, ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΩ ΣΤΑΘΕΡΑ ΣΤΟΥΣ 40?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ontws poli periergo na ton douleueis sta 2' date='08 Mhz Me toso ligi thermokrasia me aplh psiksi. Emena o 2400+ sta 2300 eixe 70 bathmous

Ti voltage tou exeis balei?

Mporei na kanei lathos kai h mitriki na exeis upopsin.[/quote']

 

Εχει δικαιο ο damianpcb. Τι voltage εχεις βαλει? Και κατι που οι περισσοτεροι δεν κανουν, Prime ετρεξες να δεις αν ειναι σταθερος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...