Προς το περιεχόμενο

Ενδιαφέροντα sites με....READ ME FIRST


angelos0

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://webfly.gr

 

Ιστόμυγα / WebFly : Ένα νέο είδος Μύγας που ανακαλύφθηκε το έτος 2011. Η βασική της ιδιότητα είναι η πτήση σε διάφορα μέρη του Παγκόσμιου Ιστού με σκοπό τη χαρτογράφησή του και τη βελτίωση της εμπειρίας των χρηστών του.

 

Το site αυτό (WebFly.gr) αποτελεί τον προσωπικό χώρο της Ιστόμυγας. Πετώντας στα ανεξερεύνητα μέρη του Παγκόσμιου Ιστού συγκεντρώνει και ταξινομεί τους Ιστότοπους που ανακαλύπτει σε επιλεγμένες κατηγορίες. Έτσι προσφέρει τη δυνατότητα στους χρήστες του Διαδικτύου να βρουν πολύ εύκολα και γρήγορα αυτό που ψάχνουν, δηλαδή εσάς!!

 

Κάντε μια εγγραφή και προτείνετε τώρα το δικό σας Ιστότοπο, ώστε να τον εξερευνήσει η Μύγα μας και να τον καταχωρήσει στον Παγκόσμιο Ιστοχάρτη.

 

fyl_article.png

 

Θέλετε να σας βρίσκουν; Πείτε το στη Μύγα μας..

 

Εγγραφή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 904
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 1 μήνα μετά...

logo.png

Verikoko Blog

 

Καθημερινά ψάχνουμε και σας παρουσιάζουμε τα καλύτερα αστεία, απίστευτα, πρωτότυπα και ενδιαφέροντα θέματα του διαδικτύου. Μπες κι εσύ στην παρέα μας και θα μάθεις τι εστί Verikoko!

Σε περιμένουμε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για τους "γατο"λάτρες αυτό είναι ένα αρκετά καλό site :P

 

====> HERE <=====

 

Λατρεύτες καταστάσεις ειδικά όταν έχει να κάνει με κατοικίδια!!!

 

 

 


Κατασκευή ιστοσελίδων

Δωμάτια κύθνου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έξυπνη ιδέα για προσφορές από τοπικά καταστήματα!!! Ο χρήστης δεν επιβαρύνεται με προπληρωμή απλά του ανακοινώνεται η προσφορά! Ούτε κουπόνια και εκτυπώσεις! Εμένα μου άρεσε:

 

soffer.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Retromaniax.gr

 

Ίσως κάποιοι το γνωρίζουν μιας και έχει ήδη πάνω από 5 χρόνια παρουσίας στο Ελληνικό Internet.

To Retromaniax είναι ένας χώρος όπου μοιραζόμαστε τις αναμνήσεις μας των δεκαετιών 70-80-90.

Τα θέματα πολλά και διάφορα. Από τους πρώτους home υπολογιστές με τις κασσέτες, τα videogames και την τηλεόραση, μέχρι τη μουσική, τα παιχνίδια και τα "κοινωνικά" της εποχής.

 

Στην κοινότητα του Retromaniax έχουν έρθει πάνω από 10.000 μέλη και έχουν ανοιχτεί περισσότερα από 15.000 threads σχετικά με το αντικείμενο του forum μιας και τα offtopic απαγορεύονται (υπάρχει chatbox γι' αυτό).

 

Η RetroDB είναι μια προσπάθεια των μελών του Retromaniax για καταγραφή όλων των ταινιών που έχουν γυριστεί από Έλληνες, τις σειρές της τηλεόρασης, τα τηλεπαιχνίδια και εκπομπές, τις βιντεαοκασσέτες, τους ηθοποιούς, σκηνοθέτες παραγωγούς και τόσα άλλα. Οι φίλοι που έχουν αναλάβει αυτό το έργο έχουν κάνει απίστευτη δουλειά.

 

Η Κιβωτός, που σε λίγες μέρες θα πάει και εκείνη στο δικό της domain, είναι άλλο ένα project των μελών του retromaniax. Εκεί καταχωρούν και σιγά-σιγά οργανώνουν τον μεγάλο όγκο πληροφορίας και υλικού που βρίσκεται στο retromaniax. θα βρείτε εκτός των κλασσικών περιοδικών πληροφορικής της εποχής όπως το Pixel, εξώφυλλα περιοδικών τηλεόρασης και μουσικής όπως:

Ραδιοτηλεόραση, TV3, Τηλέραμα, Echo κ.α.

Παρόλο που είναι σε αρχικό στάδιο ακόμα, έχουν αρχίσει και μπαίνουν και τα παιχνίδια της εποχής. Παιχνίδια που παίζαμε εμείς οι λίγο....μεγαλύτεροι της παρέας.

Επιτραπέζια, αυτοκινητάκιαμέχρι και κουκλάκια.

 

Νομίζω ότι αξίζει τον χρόνο σας μια βόλτα από κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα ή Καλησπέρα σε όλους σας.

Καταρχήν να ευχαριστήσω με την σειρά μου το insomnia.gr για το ''χώρο'' που μας αφήνει να παραθέσουμε και εμείς κάποια αξιόλογα site, ιστότοπους, ιστοσελίδες όπως εσείς θέλετε πέστε τα.

 

Εγώ με την σειρά θα ήθελα να σας ''μοστράρω'' το site που έχω με ένα συνάδελφο freelancer, το www.e-douleia.gr, καθώς μέσα από αυτό το site μπορείτε ΟΛΟΙ σας να αυξήστε το μηνιάτικο, ημερήσιο ή και ετήσιο εισόδημα μας σας. Έτσι λοιπόν το e-douleia.gr θα παρέχει όλες εκείνες τις πληροφορίες που χρειάζεστε για να ξεκινήσετε να γίνετε freelancer ή να ξεκινήσετε να δουλεύετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Online παιχνιδάκι απο την OnSports σε στυλ fantasy football.

 

Αγοράζεις μετοχές ποδοσφαιριστών, κερδίζεις πόντους και για όποιον θέλει δώρα, έχει πολλά!

 

OnSports Fantasy

 

Είμαι με το username subdee (ε, τι άλλο :P ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

http://wf8.gr/

 

Η WebFate παρέχει υπηρεσίες διαδικτύου προστιθέμενης αξίας.

Με τη χρήση τελευταίων τεχνολογιών δημιουργούμε projects με γνώμονα την αισθητική και τη λειτουργικότητα. Η εταιρεία μας ειδικεύεται στη δημιουργία Ιστοσελίδων με τη χρήση τεχνολογιών Flash και Joomla!, στη βελτιστοποίηση Ιστοσελίδων για τις μηχανές αναζήτησης (S.E.O.) και στην προώθηση εταιρειών στα κοινωνικά δίκτυα (Facebook, Twitter, Youtube)

 

Ο συνδυασμός τεχνογνωσίας και αισθητικής είναι το σημείο κλειδί...

 

WebFate ~ Weaving the Web

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.wix.com/johndrossos/photography

 

Το σάιτ μου με θέμα την φωτογραφία,ελπίζω να μην είναι οφ-τόπικ

μου βγάζει error

αλλα επειδή το ξέρω το wix,

δεν λέω, όμορφο το φλας

αλλα αργεί να φορτώσει

και δεν έχουν όλοι την υπομονή

εκτός αυτού ο τίτλος είναι σιδηρόδρομος

δοκίμασε το weebly.com

το χρησιμοποιώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...