Προς το περιεχόμενο

Προβλημα!Help!


niodadd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατα την διαρκεια εκτελεσης παιχνιδιων οπως NFS2,WARCRAFT 3,απο το ηχειο του mobo βγαινει ενας ηχος μπιιπ μπιιπ χωρις να σταματαει καταντωντας σπαστικος το θεμα ειναι οτι δεν εχω καποια επιπτωση στα γραφικα των παιχνιδιων για να πω οτι οφειλεται στην καρτα γραφικων το dirext 9c οταν τρεχω τα διαγνωστικα του δεν μου βγαζει καποιο προβλημα οι drivers της καρτας ειναι 66.93 forceware εαν θυμαμαι καλα P4 2ghz, gf4 mx,mobo gigabyte,512 ram ,350 watt τροφοδοτικο help γιατι εχω σπαστει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι drivers της nvidia 6x.xx παρουσιαζουν διαφορα προβληματα (αν και απ'οτι ξερω οχι στον ηχο). Καλο είναι να δοκιμασεις να εγκαταστησεις προγενεστερους (τους τελευταιους πριν τη σειρα 6Χ), ουτως η αλλως τα παιχνιδια που αναφερεις δεν εχουν διαφορες στις επιδοσεις με τους καινουριους drivers. Αν δε δεις αποτελεσματα, βρες τους καινουριους drivers της καρτας ηχου και του mobo και εγκατεστησε τους. Περα απο τους drivers μπορεις να ελεγξεις τις θερμοκρασιες στο pc σου η να αφαιρεσεις το ρευμα σε καποιες συσκευες να δεις αν υπαρχει προβλημα με το τροφοδοτικο. Μην ξεχασεις να κατεβασεις και το patch του αντιστοιχου παιχνιδιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...