Προς το περιεχόμενο

Yamada 6700 no more in Pixmania


mindtrapper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακουσα οτι το 6700 σταματησε να βγαινει απο την Umax. Οπου ναναι θα βγει ο αντικαταστατης του το Yamada DVX-6500X.

 

Αυτο ξερετε τι σημαινει για τα firmware του 6700 ετσι? Ο,τι εγινε και με το 6600... Παπαλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί αλλα πότε θα βγεί το καινούριο, σε τι τιμή και θα είναι τόσο καλό όσο το 6700;;; Είχαμε σκοπό να παραγγειλουμε 2 με ένα φίλο αυτές τις μέρες απο pixmania μαζί με κάτι άλλα πραγματάκια που θέλω να πάρω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το θέλετε παιδιά πάρτε το από το MGMANAGER.Το site είναι http://www.mgmanager.gr

 

Το πήρα 85€ πριν 1-2 μήνες.Το μαγαζί είναι στην Αθήνα.Πάντως εγώ ακόμα και με την τελευταία αναβάθμιση είμαι υπερευχαριστημένος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που το έχει αρκετός κόσμος δε θα σταματήσουν να ασχολούνται και να βελτιώνουν τα FIRMWARE.
.

 

Οχι φιλε μου, τα πραγματα δεν ειναι καθολου ετσι με την συγκεκριμενη εταιρια. Οταν σταματησε να βγαινει το 6100 και βγηκε το 6600 σταματησαν μαχαιρι τα firmware updates για το 6100. Και οταν το 6600 αντικατασταθηκε με το 6700 σταματησε στο firmware beta 5! Ναι, το τελευταιο firmware του 6600 ειναι το v5 BETA! Δε βγηκε ουτε προβλεπεται να βγει αλλο firmware για το 6600. Με το ποπυ βγαινει καινουργιο μοντελο δεν υπαρχει ουτε για πλακα firmware update προηγουμενου μοντελου. Και εχει ασκηθει απειρη πιεση στην umax.

Τα ιδια θα γινουν και με το 6700. Οταν κυκλοφορισει το επομενο μοντελο (1η Μαρτιου) παυει και η υποστηριξη του παλιοτερου. Μαλλον το v3 ειναι και το τελευταιο επισημο firmware του 6700.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδου και ο αντικαταστατης της umax, το 6500Χ το οποιο επιπλεον υποστηριζει Progressive Scan και Component output (Y/Cr/Cb) σε αντιθεση με τα προηγουμενα μοντελα:

 

http://www.umax.de/WebNew/Produkte/9_HomeEntertainment/DVD-6500X/DVD-6500X.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...