Προς το περιεχόμενο

Προσοχή!!! ASUS Motherboard AGP Driver


Vaggelis100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσοχή!!! Έχω την ASUS P4U800-X και ενώ έπαιζα παιχνίδια ή μερικές φορές όταν σέρφαρα στο internet, ο υπολογιστής μου κολούσε και πιστεύω πως έφταιγε ο εν λογω driver. Τώρα τον έχω βγάλει και έχω ησυχάσει. Έχω Win XP Sp2. Όσοι έχουν προβλήματα και έχουν motherboard της Asus να δοκιμάσουν να αφαιρέσουν το AGP Driver (αν φυσικά το έχετε ήδη εγκαταστήσει) και να δουν αν λύνονται τα προβλήματα. Μέχρι να το καταλάβω πως έφταιγε αυτό έκανα 2 φορμάτ!!! :grin: :grin: :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

File Vaggelis100 dokimasa na afereso to AGP Driver ala apotixa. Gia kapio logo otan ton kano uninstall, meta den ton vriski san mi anagnorisimo hardware.... vasiaka akolouthisa afto to site

http://forums.viaarena.com/messageview.cfm?catid=30&threadid=62007&enterthread=y

ala den mou vgike ok!!! Exis kapia methodo na protinis???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Egw exw to ASUS A7V8X (sxetika palio) exw balei ta drivers kai htan apsogo se ola ta paixnidia me mia FX5700 256MB,alla xtes sto Silent Hill 4 mou ekane duo epanekhnhseis, (exw kai sxetiko thema sta paixnidia) lete na fteei ayto?giati omws ola ta alla paixnidia trexoun mia xara'?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Προσοχή!!! Έχω την ASUS P4U800-X και ενώ έπαιζα παιχνίδια ή μερικές φορές όταν σέρφαρα στο internet, ο υπολογιστής μου κολούσε και πιστεύω πως έφταιγε ο εν λογω driver. Τώρα τον έχω βγάλει και έχω ησυχάσει. Έχω Win XP Sp2. Όσοι έχουν προβλήματα και έχουν motherboard της Asus να δοκιμάσουν να αφαιρέσουν το AGP Driver (αν φυσικά το έχετε ήδη εγκαταστήσει) και να δουν αν λύνονται τα προβλήματα. Μέχρι να το καταλάβω πως έφταιγε αυτό έκανα 2 φορμάτ!!!

 

...Αυτό τουλάχιστον πίστευα μέχρι πριν μια ώρα. Αμ δε! Τελικά η RAM έφταιγε. Είχα μια Ram μάρκα μ' έκαψες (Princeton) και όταν πήρα άλλη μια (Kingston) (βασιλιάς, όχι απλώς πρίγκιπας :grin: :grin: :grin: ) δεν δουλεύανε καλά μαζί. Έβαλα τελικά μόνη της την Kingston, έβαλα και το agp driver της Asus και όλα παίζουν μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...