Προς το περιεχόμενο

384kbps και bandwidth 20kb/s!!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

H plaka einai to thrasos ths kopelias sto kentro dslam ths periohis mou (Daglh) pou phra phone stis 8 to prwi (mono tote apantane) kai lew: Kalhmera! Ehw dhlwsei mia vlavh edw kai mia week kai ... (me diakoptei)

- Kai den mporousate na koimhtheite???

...

Ehe harh pou htan kopela...

 

Πω ρε φίλε απορώ πως κρατήθηκες!!Ε ρε τι θα άκουγε από μένα και ας ήταν και κοπέλα!!:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγώ μένω στο Lidl (όχι αυτο στην Αγυιά). Δεν πιστεύω να είμαι στο dslam του Σκαγιοπουλείου. Εκτός αν αυτα είναι τα μοναδικά dslam στην Πάτρα... Που μπορώ να δω σε ποιο dslam είμαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H plaka einai to thrasos ths kopelias sto kentro dslam ths periohis mou (Daglh) pou phra phone stis 8 to prwi (mono tote apantane) kai lew: Kalhmera! Ehw dhlwsei mia vlavh edw kai mia week kai ... (me diakoptei)

- Kai den mporousate na koimhtheite???

...

Ehe harh pou htan kopela...

 

den pame kala.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επαρχια ξεπαρχια τα ιδια χαλια ειναι παντου. Εχο οτενετ συνδρομη εδω και ενα χρονο, μεχρι το καλοκαιρι κατεβαζα γυρο στα 2,4 gb/μερα περιπου 29kb/s τορα 1,5 gb/mera...... 20κβ/σ με το ζορι.....τι να πω τωρα!!!!και δεν αχοθν πανο απο 10 ανθρωποι adsl στην περιοχη!!!!(κασσανδρεια χαλκιδικης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι απλό παιδιά, με το που τελειώσει η συνδρομή απλά σταματάμε να πληρώνουμε για κάτι που δεν μας παρέχεται. μην τους δίνεται δουλειές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλάκα πλάκα το σκεφτόμουν και τα 200 ευρώ περίπου το τρίμηνο για την dsl καλύτερα να πηγαίναν για την nova lol, θα έβλεπα και fame story συνέχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...