Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηθελα να ρωτησω το εξης.Εχω μια ISDN γραμμη αλλα δεν ειμαι ευχαριστημενος.Αν την καταργησω και βαλω απλη γραμμη PSTN και ζητησω μια συνδεση ASDL θα μπορω οταν μπαινω στο internet να μιλαω και στο τηλεφωνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, φυσικά... Η τεχνολογία ADSL χρησιμοποιεί άλλες συχνότητες από αυτές που χρησιμοποιούνται για την τηλεφωνική ομιλία, οπότε μπορείς να χρησιμοποιείς το τηλέφωνό σου και να είσαι στο internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελα να ρωτησω το εξης.Εχω μια ISDN γραμμη αλλα δεν ειμαι ευχαριστημενος.Αν την καταργησω και βαλω απλη γραμμη PSTN και ζητησω μια συνδεση ASDL θα μπορω οταν μπαινω στο internet να μιλαω και στο τηλεφωνο?

 

Καλό αυτό γλιτώνεις και κάποια ευρουλάκια :)

 

exeis kai internet kai thlefwno mazi,kalo?!poly...

και με το ISDN τα χεις αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελα να ρωτησω το εξης.Εχω μια ISDN γραμμη αλλα δεν ειμαι ευχαριστημενος.Αν την καταργησω και βαλω απλη γραμμη PSTN και ζητησω μια συνδεση ASDL θα μπορω οταν μπαινω στο internet να μιλαω και στο τηλεφωνο?

 

Distixos omws exw akousei atoma pou o pOTE den ekane dekto to aitima tous gia metatropi se PSTN.

Ama exei 2 grames sto spiti tote tha sto kanei sigoura.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα αιτηση για να το επαναφερω σε PSTN και το δεχτηκανε.

Αλλα δεν την γλιτωνεισ ανωδυνα.Πρεπει να δωσεις 29 ευρω για την απενεργοποιηση του ISDN και ερχονται οι τεχνικοι να σου παρουν το modem.

Αυτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα αιτηση για να το επαναφερω σε PSTN και το δεχτηκανε.

Αλλα δεν την γλιτωνεισ ανωδυνα.Πρεπει να δωσεις 29 ευρω για την απενεργοποιηση του ISDN και ερχονται οι τεχνικοι να σου παρουν το modem.

Αυτα....

Kala auta einai dedomena.

Xanei lefta o pOTE ?! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Distixos omws exw akousei atoma pou o pOTE den ekane dekto to aitima tous gia metatropi se PSTN.

ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να μην τη δέχτηκε. Με ποιό δικαίωμα? Οποιαδήποτε στιγμή δεν θέλεις την ISDN μπορείς να την ξανακάνεις PSTN ή και να καταργήσεις τη γραμμή εντελώς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...