Προς το περιεχόμενο

problimata me dsl kai thl apo ote


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Loipon.

Tha to parw hrema to zhthma...

Shmera olh thn hmera dn eixa thlefwno Ute Internet..

Twra stis 10 kai 35 meta meshmbrias exw epitelous INTERNET kai OXI THLEFWNO.

Me ekplhxh katalava pws perasa mallon se allo DslLam pou apo 512kb pou exw mu dinei 448kb!!!!!!!!

Den einai dynaton na plhrwnw ta diplasia xrhmata apo kapoion pu exei 384kb kai na pairnw 448kb,

Kathws apo oti xerw se kapoia dslam ths siemens nomizw osoi exun 384 pairnun 448kb.

Egw omws plhrwnw gia 512 kai THELW 512.

 

Ti na pw dhladh pragmatika shmera exw vgei apo ta rouxa mu.

Kai den exw thlefwno na parw na tous vrisw g@m0...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nai vasika an eides kalytera prospathisa na diorthwsw ton titlo meta thn parathrhsh su.

Kai to ekana alla phge san titlos tou post oxi tou thread.

Twra an exeis neuriakia dn me peirazei katholou na kleidwthei to post h na xespas panw mu :D.

Apla araxe ligo poly proswpika to phres to thema.

Egw apla eipa plhrwnw 100e ton mhna gia 512kb?

EE THELW KAI APAITW 512KB.

Odws eixes dikio se auto pu eipes kai diorthwthike prin to 2o su post...

 

Wstoso an kapoios thelei na kleidwsei to thread as to kleidwsei ti na kanw...

Dn mporw na kanw kati...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ονομα του thread μπορει να το αλλαξει μονο καποιος mod (εν προκειμενω το αλλαξα εγω).

Θα παρακαλουσα προσωπικοι χαρακτηρισμοι να αποφευγονται ωστε να μην κλειδωθει και αυτο το thread.

To forum δεν ειναι για να βγαζουμε τα νευρα μας ειτε γιατι δεν εχουμε τηλ,ταχυτητα,μας ζαλιζει το αφεντικο στη δουλεια κ.λ.π.

@Dj_Grego

Καλεσε τον Οτε και δηλωσε βλαβη και εξηγησε την κατασταση ,η otenet δεν εχει καμια σχεση εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Grego κατι παρομοιο ειχα και εγω.Oταν συνδεα το καλωδιο του modem στην γραμμη αυτοματα δεν ειχα τηλεφωνο.Αυτο μου το εκανε πολλες φορες και ειχα πολλες φορες φασαριες με τους δικους μου...(u know,πως θα παρουμε την κυραΛιτσα κτλ..)και πηρα τηλ

στο 121 και ειπαν οτι οντως εχω προβλημα.Ηρθαν οι τεχνικοι του οτε σπιτι,κατι κανανε(δεν ημουν εδω),και το διορθωσαν και απο τι καταλαβα(στην μανα μου το ειπαν,ατομα και αυτοι..)ειχε προβλημα το dslLam..Τωρα καλεσες 121???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...