Προς το περιεχόμενο

nintendo ds kai to daxtilo kolimenio stin othoni!!!


gk1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 305
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

loipon...molois peira to mario 64 ds apo germano me 49 euro! kai eine para poli kalo kai moy thimizi ales epoxes poy eimoyn pitsirikos!(mipos to ds eine i poio retro paixnidomixani?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To PSP 8a to sygrinoume me to Gameboy Advance 2 pou 8a vgei ton dekemvrio. Sthn ousia to DS einai gia na kalypsei ton xrono (kai na mhn xasei tous idh pelates) mexri na vgei to epomeno - exypnh kinhsh. Perissotera info edw:

http://spong.com/detail/news.asp?prid=8385

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pros theokrito:psemata soy legane sto germano, pestoys pos kseris oti exoyn to loigotero 3 komatia kai pos ta efere to "fortigo" ti tetarti, emena piran sta kentrika k ipan na moy to dosoyn!

pros martyras: ti tha vgei meta apo ayto den me niazi poli twra giati i dyo othones skizoyn (exw kolisi me to loyraki) kai perimenw na peksw mario cart poy tha moy thimisi pola apo ta palia opos kai to zelda poy me tis dyo othones tha grapsi istoria!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pros martyras: ti tha vgei meta apo ayto den me niazi poli twra giati i dyo othones skizoyn (exw kolisi me to loyraki) kai perimenw na peksw mario cart poy tha moy thimisi pola apo ta palia opos kai to zelda poy me tis dyo othones tha grapsi istoria!

Symfonw. Gia tous old time classics lovers einai must!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Piga telika kai to pira me to xaderfaki mou kai mantepste... Exei kammeno pixel kai auto sto katw dexi meros ths o8onhs. Kati mou leei gia elatwmatikh partida... Apo plaisio egine h agora.

 

Twra sto psaximo enws gba flash catridge mias kai ta perissotera den paizoun sto DS apoti katalava (den exei external link).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia to thema advance 2 den pisteyw pola kathos perisi stin E3 se sineteyksi sto ign (eime insider logo tis selidas pou grafw) o proedros tis nintendo eixe pei pos i nintendo den mporei na kani pola riska stin agora gia na min katantisi san tin sega. fantastite to ds i to advance2 na min kanei kerdi, meta na kserete pos i nintendo den prokite na vgalei tin epomeni genia apo to game cube...me loiga logia AYTOKTONIA gia tin nintendo poy eine o basilias toy foritoy gamenig mia dekaetia+! apo persi kserw pos to advance2 tha eine mia anavathmisi me tv k camera kai oxi kati perisotero apo to ds! giati tote paroysiase o idios o proedros tis nintendo stin E3 2004 to ds? gia toso m@l@kes toys pernate?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ta paixnidia tou DS 8a paizoun sto gameboy advance 2?

 

To pio pi8ano einai na na mhn ta paizei.

 

re paidia to ds pairnei kasetes?omies me to gba?

 

Exei 2 ypodoxes. Mia gia tis kassetes tou gba kai mia gia tis kainouries tou ds.

 

egw ayrio tha parw ti nortec...na dw ti tha pei!! pos soy fenete?

 

Molis exeis nea enhmerwse me please. Poly wraio, exei ta kalytera graphics apo th seira gameboy. Mou pire ligo na syni8isw th touch screen alla molis peira to kolaei... to xaderfaki mou me ekraxe!!! :) :)

 

Apo thn allh gia to 8ema me to Gba 2 kai mena ligo koulo mou fanike sthn arxh alla katalavainw tous logous gia na vgalei to ds. Eipane oti 8a to parousiasoune sthn E3 2005, 8a doume tote. Lene oti 8a einai ena pantrema gba+pda.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...