Προς το περιεχόμενο

φορητος με 1000 ευρω!


panasonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

E πες τον ντε...μυστικο το εχεις?

Η acer γιατί όταν μου χτύπησε board το 1711 που είχα το έστειλα alman μέσω του e-shop απο όπου τον είχα αγοράσει και τον πήρα πίσω μετά απο 28 μέρες !!( έχω όλα τα αποδεικτικά για όποιον ενδιαφέρετε ), και μετά απο 10 μέρες που τον είχα χτύπησε δίσκο και ξαναδώστου άλλες 19 μέρες! ευτυχώς είχα και άλλο μηχάνημα και έκανα τη δουλειά μου :wink:

Μπορεί όλα αυτά φυσικά να έτυχαν αλλά δεν είμαι διατεθιμένος να το διαπιστώσω ξανά. Το πούλησα το ρημάδι, πήρα ένα Vaio και υσήχασα, μέχρι που το άλλαξα και αυτό με ένα toshiba. Απο siemens, Sony, και Toshiba δεν έχω κανένα παράπονο πάντος. :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nομιζω πως τοacer που ειχες ειχε δισκο 3.5", και ολα του τα μεροι ηταν desktop (Μνημες, δισκος, mobo)

Δίκιο έχεις και γι αυτό με εξόργισε και η δικαιολογία ''δεν έχουμε mobo και το έχουμε παραγγείλει απο το εξωτερικό γι αυτό και καθυστέρησε έτσι'' τώρα για τον δίσκο μ@κι@ που δεν τον άλλαξα μόνος μου. :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Ευτυχως που διαβασα το ποστ γιατι ημουν ετοιμος να αγορασω τον προαναφερομενο acer,ωστοσο υπαρχει κι αυτος ελαχιστα ακροβοτερος>http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.907557

Τι λετε γι αυτον?Κι εγω ενδιαφερομαι μονο για amd64 λογω των επερχομενων windows

 

Ρε παιδια περα της οθόνης που ειναι καλυτερη στο 1522 δεν υπαρχει καμια σοβαρη διαφορα...

Ισα ισα που το 1513 εχει καλυτερο επεξεργαστη (3400) και Gigabit Ethernet.

 

Σε γενικες γραμμες παντος καλα θα ηταν να αποφυγεις τα acer....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...