Προς το περιεχόμενο

Wireless Δίκτυο ... PCMCIA ´H USB?


Jimmy_BlinD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θΈΛΩ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ ΣΕ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ ... ΕΧΩ ΦΟΡΗΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ PCMCIA H USB?

 

H Kεντρική κεραία του δικτύου βρίσκεται 1 τετράγωνο απ το σπίτι μου.

 

έχω σκεφτεί να αγοράσω το εξής ... (το δίκτυο είναι B-Type) http://www.linksys.com/products/product.asp?grid=33&scid=36&prid=669

 

έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για την linksys και γι αυτό την επέλεξα ...

 

τι μου προτείνετε εσείς ρε παιδιά ... αξίζει? θέλω κάτι φτηνό αλλά να κάνει τη δουλειά του. όχι όμως και μπαχατέλα...

 

υπόψιν οι απώλειες είναι ελάχιστες...

 

ακούω! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα πάντως εγώ που είχα το WUSB54G και την αντίστοιχη PCMCIA της Linksys, το USB είχε χάλια σήμα και ανεβοκατέβαινε συνέχεια όσα updates και αν είχα βάλει. Η PCMCIA καλύτερη αλλά δεν είχε την εξωτερική κεραία οπότε ναι μεν ήταν πιο σταθερή αλλά δεν έπιανε παντού καλά (μεσα σε σπίτι πάντα). Τώρα δεν ξέρω αν το USB που διάλεξες είναι διορθωμένο, αν είναι πες το και απο δω μπας και αλλάξω το δικό μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα πάντως εγώ που είχα το WUSB54G και την αντίστοιχη PCMCIA της Linksys, το USB είχε χάλια σήμα και ανεβοκατέβαινε συνέχεια όσα updates και αν είχα βάλει. Η PCMCIA καλύτερη αλλά δεν είχε την εξωτερική κεραία οπότε ναι μεν ήταν πιο σταθερή αλλά δεν έπιανε παντού καλά (μεσα σε σπίτι πάντα). Τώρα δεν ξέρω αν το USB που διάλεξες είναι διορθωμένο, αν είναι πες το και απο δω μπας και αλλάξω το δικό μου :)

 

 

poia einai ta meionektimata tis PCMCIA ??

 

MEsa se spiti den pianei kala?

 

afou i kentriki keraia einai gyro sta 20 metra apo to spiti mou ... ti apwleies na xei.......

 

ama mou les gia problem me usb .... to skeftomai ... 73 euro einai.. ayta!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...