Προς το περιεχόμενο

Εντυπώσεις απο Tellas!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μένω στο Παλαιό Ηράκλειο Αττικής και έχω γραμμή 384/128 η οποία ανήκει στο κέντρο Νέας Ιωνίας.

 

Μέχρι τώρα είχα για provider την Forthnet και ήμουνα πραγματικά ευχαριστημένος.

 

Λέω όμως να κάνω και μία βόλτα απο την Tellas.

 

Θα ήθελα τις εντυπώσεις όσων είναι στο DSLAM (SIEMENS I) της περιοχής μου και έχουν Tellas.

 

Με την Forthnet ήμουν κολλημένος 46-47 KB/Sec.

 

Όποιος μπορεί ας μου δώσει τις εντυπώσεις του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ειμαι γειτονας (Λυκοβρυση μενω) και ειχα tellas μπορω να σου πω οτι ειχα πολυ καλες ταχυτητες...Την διεκοψα για αλλους λογους...Δεν δεχομαι να μου λενε οτι για τεχνικη υποστριξη εχουν μονο για τα modem που προτεινει ο ΟΤΕ και οχι για το δημοφιλες Zyxel ας πουμε... :-x :-x :-x

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ειμαι γειτονας (Λυκοβρυση μενω) και ειχα tellas μπορω να σου πω οτι ειχα πολυ καλες ταχυτητες...

 

Μήπως μπορείς να γίνεις λίγο πιό συγκεκριμένος και να μου δώσεις και κάποια νούμερα αλλά και στοιχεία για το DSLAM σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορείς να γίνεις λίγο πιό συγκεκριμένος και να μου δώσεις και κάποια νούμερα αλλά και στοιχεία για το DSLAM σου!

 

Download μεχρι 46-47ΚΒ. On line παιχνιδια που ακουω δεν παιζω ...Για το dslam δεν ξερω τιποτα αλλο εκτος το οτι ειναι siemens. :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia, kopste kati apo ta dloads.. mexri 46-47. auto einai sigoura total dload ama katevazeis polla arxeia mazi , etsi exw piasei k egw ws peripou 50, alla ta dloads enos-2 arxeiou ws 40 kymainontai to poli. egw pantws pisteuw oti siga-siga tha ftiaksoun ta pragmata me ta dslams giati exei arxisei na ta skaei polis kosmos se adsl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia, kopste kati apo ta dloads.. mexri 46-47. auto einai sigoura total dload ama katevazeis polla arxeia mazi , etsi exw piasei k egw ws peripou 50, alla ta dloads enos-2 arxeiou ws 40 kymainontai to poli. egw pantws pisteuw oti siga-siga tha ftiaksoun ta pragmata me ta dslams giati exei arxisei na ta skaei polis kosmos se adsl.

 

 

Φιλε μου δεν εχω λογο να γραψω ψεμματα...Καρτεβαζα ενα αρχειο μεχρι και με 47 ΚΒ.Εννοειται οχι παντα ...Εξαρταται και απο αλλους παραγοντες. :???: :???: :???:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to thema einai oti mallon sou edeixne esfalmena oti htan 47 - h apla to 50kb/s pou deixnoun me to pou ksekinas ena dload k meta peftei sto 39-40 , an ennoeis auto :)

 

pantws polla apo ta dloads mas, me oti k an ta katevasoume de deixnoun tis pragmatikes taxythtes pou katevazoume, thimamai oti yphrxan kapoia progs gia na tsekaroume, alla pleon de me endiaferei k poli..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...