Προς το περιεχόμενο

κλασική ερώτηση ADSL


Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε καμμιά 15αριά μέρες λήγει η ADSL συνδρομή μου στην Hol (anytime 200)

 

δεν έχω μείνει δυσαρεστημμένος αλλά ούτε και έχω τρελλαθεί με την hol. Υπάρχει καμμία άλλη αξιόλογη πρόταση για να κάνω σύνδεση ή να συνεχίσω εκεί που είμαι???

 

Σημείωση: Δεν με ενδιαφέρει το online gaming

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οτι η πιό φτηνή σε 256 αυτή τη στιγμή είναι η Forthnet η οποία είναι και πάρα πολύ αξιόπιστη. Άλλωστε μπορείς να πάρεις και demo για να την δοκιμάσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να παρεις πολλους ισπ και να τους ζητησεις να σου δωσου demo δηλ συνδεση για μια μερα και αν μεινεις ευχαριστημενος την συνεχιζεις.

το εχω κανει μια φορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paidia den eimai kai o eidikos, alla apo oti exo katalavei den exei sxedon katholou sxesi o provider... To thema einai se poio dslam einai o kathenas, diladi poso ton exei poulepsei o otes... An kano lathos as me diorthosoun oi edikoi :)

Πολύ σωστός... :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

h ereuna agoras pou prepei na kaneis einai mono gia tis times kai to support tmima tou kathe provider, pou nomizo, oti h forthnet einai brsta kai sta 2, veeva tora vgike h teledome kai ... arkei na min einai kanenas provider pou tha sou klisei tin sindesi logo "adikanonikis xrisis download" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με ενδιαφέρουν τα download ούτε τα παιχνίδια, οπότε δεν έχω τέτοιου είδους προβλήματα...

 

Γι' αυτό με ενδιαφέρουν και extra παροχές (π.χ. internet mail, antispam και antivirus στον mail server κλπ κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...