Προς το περιεχόμενο

Ξημερώματα Πέμπτης, διακοπή Tellas ή γενικότερο πρόβλημα??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Επίσης στο Ηράκλειο Κρήτης μέχρι τις 4 τουλάχιστον που έπεσα για ύπνο,με otenet. Εντάξει ρε παιδιά δεν έγινε και κάτι, χάθηκε μιας νύχτας dl. Άμα ήταν κάποιο τεχνικό πρόβλημα εντάξει με την διακοπή αλλά άμα ήταν κάτι προγραμματισμένο θα έπρεπε να ειδοποιήσουν τον κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρόβλημα ήταν Dreamstorm...

 

άλλοι όμως δεν έχασαν Downloads...

 

δεν μπορούσαν να ανεβάσουν reviews...δεν μπορούσαν να αναβαθμίσουν τον server...

και δεν μπορούσαν να παίξουν σε official match που είχαν σε online gaming cup...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ ρε μεγάλε χτύπαμε για το λάθος που έκανα.

Μα μου έχεις σπάσει τα νεύρα. Σε κάθε post μου όλο και κάτι βρίσκεις για να με φουντώσεις. Ε λοιπόν το κατάφερες. Σταμάτα τώρα.

Εγώ σας έβγαλα ψεύτες; Όχι βέβαια.

Απλά είπα πως "Εγώ με τον ΟΤΕ είμαι και δεν έπαθα τίποτα.".

Και να συμπληρώσω πως κανένας άλλος φίλος μου δεν το έπαθε.

ΟΚ;

(klp klp klp)

 

 

kai na fas ban file den tha mas leipseis alla akou kai tin alli pleura tou nomismatos... an esu nomizes oti o filos peppas stin eipe i diki sou paremvasi edine tin entupwsi oti oloi oi upoloipoi emeis pou den eixame sundesi eimaste ma$@$2kes enw esu eisoun o superduper sundemenos... kontrolare ligo ta neura sou giati uparxei panta kai kapoios pio neurikos apo sena.

 

telika mathame ti akrivws skarwnane ta paidia mas ston POTE? autoi prepei na katevasane olo to mikrokumatiko backbone tis xwras gia na egine tetoia zimia...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΦΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΤΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΣΤΙΣ ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ Vivodi. ΟΛΟΙ ΓΙΝΑΤΕ Expert Sto Adsl Kai ΑΜΕΣΟΣ ΒΓΑΖΕΤΑΙ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ.ΑΝ ΕΧΕΙ ΕΔΟ Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ Adsl Tote ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ Dslam ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι τέτοια διαβάζω όλη μέρα και λέω να κάτσω εδώ που βρίσκομαι για 2-3 χρονάκια ακόμα... δυστυχώς έτσι είναι στην χώρα μας φίλοι μου... αργά-αργά και σταθερά... και για να ρίξω λίγο κάρβουνο στην συζήτηση και να πάει και λίγο πιο κάτω, αντιγράφω απο BBC:

 

" Britain hits broadband milestone

 

This week BT is expected to connect its five millionth broadband customer. The milestone comes a year ahead of the telecoms company's own predictions and includes broadband connections sold on by third party firms.

 

Lower prices and higher speeds forced by strong competition among broadband suppliers are thought to be behind the sustained growth in faster net access.

 

The figures suggest that soon more than half of all net users in the UK will be on a broadband connection. "

 

και εδώ οι γραμμές της BT είναι αλλά όλοι κάνουν δουλειά... τέσπα... κουράγιο σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Πάντως παρόλο που ήταν γενικό το πρόβλημα' date=' η dial-up που δίνει το πανεπιστήμιο έμπαινε κανονικά και όλη νύχτα ήτανε on!!!"

 

H χρονοχρέωση στο ελλαδιστάν δεν πέφτει ποτέ :D

 

Είναι "ασύνδετα" δίκτυα το ADSL με το PSTN / ISDN Internet Costinio...

 

Χτες στο DSL απλά υπήρχε πρόβλημα στην σύνδεση με τον BRAS πιθανότατα.

 

[ δεν μπορούσαν να τραβήξουν data τα DSLAM ']

Συμπέρασμα: 56 kbps rulezzzzzz icon_brrr.gif icon_brrr.gif icon_brrr.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...