Προς το περιεχόμενο

Ο ΟΤΕ το έκανε πάλι το θαύμα του-Η Β.Ελλάδα χωρίς DSL....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

.....σήμερα το μεσημέρι διακόπηκε ξαφνικά η σύνδεση(Βόλος). Αν προσπαθήσεις να ξανασυνδεθείς βγάζει το μήνυμα "Error 734: the PPP link control protocol was terminated". Παίρνω τηλέφωνο στην τεχνική υποστήριξη της FORTHnet και μου είπαν ότι φταίει ο (γ@μο)ΟΤΕ, ότι έχει πρόβλημα όλη η Β.Ελλάδα και δεν τους έχουν καν ενημερώσει για χρόνο αποκατάστασης. Μου φαίνεται μετά από την διακοπή προ δύο ημερών τους έχει πάρει η κάτω βόλτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia opoios asxoleitai me ta pitoura ton trwne oi kotes lene...giati thelate alli etairia apo ton ote..parte ta A******* mou twra.o ote epitides kovei tis grammes gia na kardisei pelates apo kati atoma pou pigan kai evalan alles etairies.auta ta kserw giati o pateras mou einai ston ote

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βλέπω να φεύγω για telepassport με χίλια τελικα.... Ο πΟΤΕ για αυτό χάνει κόσμο και δεν νομίζω να κερδίσει κόσμο έτσι πίσω... Τουλάχιστων όχι εμένα. Ελ΄πιζω να έχουν αποκαταστήση την "βλάβη" ως το πρωί αλλιώς....από μένα θα πάρουν τα ta A******* mou αυτή τη φορά. Δεν μας παίρνουν και λίγα κάθε 2μηνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia opoios asxoleitai me ta pitoura ton trwne oi kotes lene...giati thelate alli etairia apo ton ote..parte ta A******* mou twra.o ote epitides kovei tis grammes gia na kardisei pelates apo kati atoma pou pigan kai evalan alles etairies.auta ta kserw giati o pateras mou einai ston ote

 

Είσαι και μέτοχος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλασικά .. ΟΤΕ... Αλλά και να δίνω 20-30 ευρά παραπάνω στη συνδρομή δεν λέει.. ΚΑι εγώ είχα την Πέμπτη διακόπη.. απο 4thnet... μαζί με την υπολοιπη μισή Ελλάδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα σε μία ημερίδα που διοργάνωσε το ινστιτουτο τεχνολογίας υπολογιστών στο συνεδριακό κέντρο του πανεπιστημίου πατρών για την ευρυζωνικότητα ήταν καλεσμένοι και μίλησαν οι διευθυντές ανάπτυξης των teledom vivodi forthnet και οτε. Νομίζω ότι δεν είναι τυχαίο που όλοι τα χώνανε στον διευθυντή του οτε για τρικλοποδιές που δέχονται από τον οργανισμό. Οι απαντήσεις που έδωσε ο διευθυντης αναπτ. του οτε δεν έπεισαν κανένα. Ανάλογα περιστατικά με πελάτες των ιδιωτικών φορέων αναφέρθηκαν πολλά, συνεπώς μη σας κάνουν καμία εντύπωση τα προβλήματα που συναντάτε.

Αυτό που περιμένουν οι ιδιώτικες εταίριες για βελτίωση της ανταγωνιστικότητάς τους σε σχέση με τον οτε είναι το νέο νομοθετικό πλαίσιο που θα περιορίζει τον οτε από τις όποιες αυθαιρεσίες του.

Ίδωμεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia opoios asxoleitai me ta pitoura ton trwne oi kotes lene...giati thelate alli etairia apo ton ote..parte ta A******* mou twra.o ote epitides kovei tis grammes gia na kardisei pelates apo kati atoma pou pigan kai evalan alles etairies.auta ta kserw giati o pateras mou einai ston ote

 

Μίλα καλύτερα μην έχουμε άλλα.. Ο γαμωΟΤΕ ευθύνεται για την διακοπή πολύ απλά γιατί οι γραμμές είναι δικές του, δεν είναι ουτε της FORTHnet ούτε της ACN ούτε της Hellas On Line. Οσο γι'αυτό το επίτηδες που αναφέρεις, δεν θα κρατήσει πολύ, πίστεψε με...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Trikala mexri 6.00 prwi to provlima den eixe lithei.

To paraxeno re paidia einai oti i OTENET (etsi ematha apo mesa) eixe parodiko provlima 3.00 mesimeri savatou, to opoio omos apokatastathike meta apo 1-2 wres peripou, enw stin 4Net ekane sxedon 18 wres.

Mipos telika den itan mono problima tou OTE alla kai tis 4net ??

As elpisoume na min xanaginei auto..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...