Προς το περιεχόμενο

H kalh mera apo to prwi de fainetai...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sikonomai loipon kai gw to prwi ftiaxnw ton kafe kai lew na katso sto pc na surfarw ligo sto internet....na anoiksei ligo to mati mou vre paidi...ela mou nte pou h mama syndesh de mou kanei to xatiri.Re restart to pc re agiasmo sto modem tpt...kanw loipon kai gw reset to modem ksanaftiaxnw tis rithmiseis kai...na to petietai...briskomai sto internet.Nomizw eulogh h aporia mou loipon...efage kollhma to timhmeno jetspeed 520 tou theiou socrates?...einai ligaki argostrofo?...h ti allo mporei na eftaikse...kyriws se autous pou tous exei tyxei.

 

Tenk giou.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρωει κολληματα το jetspeed συνηθες φαινομενο.

Την επομενη φορα πριν το κανεις reset βγαλτο απο τη μπριζα πρωτα (δεν θυμαμαι αν εχει διακοπτη on-off) κατα πασα πιθανοτητα θα "στρωσει".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάθει και εγώ το ίδιο πριν καμιά εβδομάδα περίπου και κάλεσα το support της Forthnet και όταν μπήκα στο configuration tou js είδα με έκπληξη μου ότι είχε χάσει τις ρυθμίσεις (username,password,DNS κλπ.) και σε ερώτηση μου που μπορεί να οφείλεται αυτό δεν πήρα απάντηση. 4 φορές επαναλαμβανόμενες το reset για να επανέλθει στις εργοστασιακές ρυθμίσεις και πέρασμα των σωστών παραμέτρων + όλα τα rules για DC++ και torrent κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μέχρι χτες αυτό το χρέπι είχα κι εγώ και μου είχε βγάλει την παναγία...

Συνήθως όταν κολλάει το βγάζεις από την πρίζα και το βάζεις μετά από λίγο.

Το ξέρω ότι ακούγεται μπακάλικο αυτό αλλά και το jetspeed μπακάλικο είναι.icon_brrr.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...