Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα...μήπως ξέρει κανείς το τραγούδι που παιζοταν στην σειρά "μαζί σου" στην σκηνή που έδειχνε την μητέρα της Ζωής σε ένα διαδρομο(να κατευθύνεται στο δωμάτιο της Ζωής)και συγχρόνως τον Αρη που ταξίδευε σε αυτοκίνητο για Κομοτηνή ?

Αν δεν θυμάμαι λάθος ακουγόταν η εισαγωγή του «Field Of Innocence» των Evanescence.

Μπορείς να το ακούσεις εδώ. blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μήπως γνωρίζει κανείς ποιο είναι το τραγούδι που ερμηνεύει η Άλκηστη Πρωτοψάλτη στο διαφημιστικό της Millenium Bank; Κάτι για "...μια μέρα χαράς" λέει!

 

Επίσης γνωρίζει κανείς ποιο είναι το κομμάτι που ακούγεται στην νέα διαφήμιση της Visa;

 

mipos ta xerei kapoios??eidika tis visa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den to vrhskw,den to vrhskw!!psaxnw to kommati apo thn kainourgia diafhmish tou OPAP (den 8ymamai poio paixnidi) pou deixnei enan papou na xwrophdaei apo thn xara tou...nomizw hmoun safhs :)

 

ki egw auto psaxnw!! paizetai i diafimisi autes tis meres sunexeia kai to kommati fainetai psagmeno. tupou pj harvey i kati tetoio..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den to vrhskw,den to vrhskw!!psaxnw to kommati apo thn kainourgia diafhmish tou OPAP (den 8ymamai poio paixnidi) pou deixnei enan papou na xwrophdaei apo thn xara tou...nomizw hmoun safhs :)

 

η διαφημιση του ΟΠΑΠ ειναι για το προτο...ωραιο ακουσμα μουσικης...κι γω το ψαχνω αλλα δεν εχω βρει κατι ακομα!!! αν μαθω κατι θα σας πω!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον ωραίο forum...!!!

2ον στο so you thing you can dance... 27/02/2007 άκουσα 2 τραγουδάκια τα οποία κ τα θέλω πολύ!(τα name τους)

1. εκείνο στο χορευτικό wake me up /break/brake θα σας γελάσω..

2. εκείνο στο belly dancing...

thanks εκ των προτέρων...

σε περίπτωση που δεν καταλάβατε πια εννοώ.. πείτε να ανεβάσω ένα βίντεο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia to wake me up mallon ennoeis tou george michael - wake me up before you go go (den exo dei tin ekpompi gia na me sigouros)

 

ps: Welcome!

 

Thnx (για το Welcome)

thanks και που ασχολήθηκες! αλλά δν είναι αυτό :/...

το belly dance το έχω σε κασέτα! :lol:

αλλα δεν ξέρω πως το λένε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα...

Να ρωτήσω κτ,πού μπορούμε να βρούμέ όλη τν μουσική από το χτεσινό επισόδειο ''Πάλι από τν αρχή'';;;

Είχε ωραία κομματάκια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...