Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν περίμενα να μην έχει ρωτήσει κανείς και γι'αυτό έψαξα αρκετά με την σιγουριά ότι θα βρω την παρακάτω ερώτηση:

Ποιο τραγούδι ακούγεται στο σποτάκι του ΑΝΤ1 για τα σίριαλ της νέας τηλεοπτικής χρονιάς 2007-2008; Είναι το σποτ στο οποίο παιρνάνε μία μία οι τίτλοι των σειρών και παίζονται ταυτόχρονα και σκηνές από τα αντίστοιχα έργα (π.χ. Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο με τον Ρώμα, Ο Φάρος δεν θυμαμαι με ποιον, Γιούγκερμαν με τον Μαρκουλάκη κτλ.);

 

Επειδή ακόμα δεν πιστεύω ότι κανείς δεν ρώτησε, αν υπάρχει ήδη απάντηση που δεν πρόσεξα(πάντως έψαξα αρκετά) sorry.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερετε ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει το σταρ στις διαφιμισεις εκει που δειχνει τις νεες τενειες του ενα χαρουμενο που στο τελος ειναι μια γρια και κοιταει απο το ματακι και βλεπει το λογοτυπο σταρ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους. γνωριζει κανει το τιτλο της Instrumental μουσικης της έναρξης εκπομπης αλλα και τα τη διάρκεια, του Δημητρη Χριστοπουλου στον love radio που παιζει 19:00-22:00? καλοκαιρινο ορχηστρικο κομματι ? Ιωαννα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ξερει καποιος να μου πει το τραγουδι απο το σποτ του σταρ που παρουσιαζει τις ξενες ταινιες (με ενα ψιλο nu-metal riffaki)...δεν ειδα να εχει αναφερθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς απο ποιό δίσκο του Σπανουδάκη είναι η διαφήμιση της Νέας Δημοκρατίας με κάτι βιολιά είναι νομίζω..

Ναι. Είναι από το "Μαρμαρωμένο βασιλιά" αλλά δεν ξέρω ποιο κομμάτι ακριβώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο τραγούδι που ακούγεται στη νέα διαφήμιση MOTOROLA όπου ένας άντρας και μια γυναίκα σαν να ξιφομαχούν με τα κινητά ποί είναι?

 

Shiny Toy Guns - Le Disko ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς απο ποιό δίσκο του Σπανουδάκη είναι η διαφήμιση της Νέας Δημοκρατίας με κάτι βιολιά είναι νομίζω..

 

Συνήθως χρησιμοποιούσαν το «Θα 'ρθεις Σαν Αστραπή». blink.gif

Υπάρχει περίπτωση να ακούγεται αυτό και τώρα; Δεν έχω προσέξει... blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά, ελπίζω καποιος να ξερει να μου πει, το τραγουδι που παιζει στην διαφημιση του Honda Civic Hybrid ενα καπως progressive house γυναικεια φωνητικα. Ευχαριστω προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά, ελπίζω καποιος να ξερει να μου πει, το τραγουδι που παιζει στην διαφημιση του Honda Civic Hybrid ενα καπως progressive house γυναικεια φωνητικα. Ευχαριστω προκαταβολικά.

 

Το έχω ρωτήσει και εγώ αυτό εδώ και καιρό, ελπίζω να το έχει βρει κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia sas neos edo an kano kamia blakia na mou to pite psaxno to kommati pou paizei sthn diafimisi toy aporipantikoy ariel me ta paidakia poy paizoyn ston kipo san libadi ena komataki ambient an to akousete kala (to spotaki einai to kaiourgio ariel me energopoiites fotos)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...