Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

....Βοήθεια!!!!!....Ποιος ξέρει να μου πεί το τραγούδι απο το Ράδιο Αρβύλα στους τίτλους αρχής....?....

 

Ρε παιδιά είπαμε να ρωτάμε όταν δεν βρίσκουμε κάτι, αλλά ψάξτε και εσείς λίγο μόνοι σας. Στο τραγούδι που ψάχνεις λέει "Sugarbaby love" 1 εκατομμύριο φορές και πεντακάθαρα...

 

Το πρώτο αποτέλεσμα στο google και στο youtube είναι και το τραγούδι που ψάχνεις...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τραγούδι που ακούγετε στη διαφήμιση των μπισκότων capriccio Παπαδοπούλου το ξέρει κανείς;;;;

 

Ευχαριστώ,

 

Αναφέρομαι στο spot για τα μπισκότα capriccio παπαδοπούλου και οχι για αυτό των capris....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το τραγοδι που παιζει μεχρι το 1:36 το χωρις λογια ξερει κανεις?http://www.youtube.com/watch?v=ZFLO5wRkxoc

 

Ειναι αυτο που ποσταρα ακριβως πανω απο το δικο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, δεν ξέρω αν έχει γίνει άλλο post για το θέμα...Είδα ένα trailer αυτά τα fresh του σήριαλ του ANT1, litsa.com που δείχνει μια επιγραφή νέον και καλά να αναμοσβήνει έξω από ένα μαγαζί, βράδυ ξέρω γω κάπου...Όποιος ξέρει το τραγούδι που παίζει από κάτω ή έχει το link με το spot please....

thanks.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Άκουσα προχθές την Κυριακή ένα τραγούδι στον Heart Fm και έχω φάει τον τόπο να το βρώ. Το τραγούδι εμοιαζε με 80s ή 90s. Απ' οτι κατάλαβα πρέπει να το τραγουδoύν νέγροι.. και καπου μεσα στο τραγούδι έλεγε 'salalalalalala.. τιν τιν τιν τιντιντιντιντιν" :) Αν μπορεί κάποιος ας με βοηθήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη μια αναζήτηση...Ψάχνω το τραγούδι της διαφήμισης του τσαγιού, lipton temptation, σε σχήμα πυραμίδας!Ένας άντρας τραγουδάει!Θυμίζει παλιά εποχή, στυλ Σινάτρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...