Προς το περιεχόμενο

Erotima gia Conn-X


Προτεινόμενες αναρτήσεις

to connx einai flat rate diladi oso thes katevazeis opos me to adsl in a box.ego tha sou elega bale 384 dioti 512 to theoro pola lefta gia to tipota.episis kane esi monos sou tin energopoiisi tis grammis apo ton ote kai pare to jetspeed esto kai an einai blakia modem kai meta energopoiise sindromi se opoion provider thes oste na exeis kai tin dinatotita na allazeis provider.pisteuo is the best solution

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Egw pali me th seira mou 8a sou elega na mh pareis conn-x kai genika na mh pareis paketa alla na kaneis mia energopoihsh apo ton ote,pare to jetspeed pou einai dwrean,meta an exeis xrhmata xtypa to 9105.Twra gia provider dialegeis esy analoga me to posa 8es na dia8eseis.Gia thn epilogh taxythtas 8a symfwnhsw oti einai petamena lefta,ligh ypomonh kai apo oti lene oi times 8a pesoune poly apo September opote to 3anaskeftesai!Opws exw 3anapei se allo topic einai mple3imo ta paketa,rwta kai emena pou eixa in a box ti travh3a gia na alla3w apo in a box se aoristou me thn idia etaireia!Anyway,elpizw na ebgales kapoia akrh...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

opos blepeis alexcity imaste dio atoma enation tou connx kai genikos ton paketon,,kai kata tin gnomi mou epidi blepo kapoia pragmata stin praxi min pareis paketo kai idika kati usb modemakia ktl ktl.oxi to to jetspeed einai kalitero alla apo kapoia alla einai kalitero.px crypto f200 kai zyxel 630 both usb sucks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...