Προς το περιεχόμενο

1h Septembrh to PSP sthn Eyroph


Slay

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Symfona me to Gamesindustry.biz to psp tha kykloforhsei thn 1h septembrh sthn eyroph me timh 179 eyro, to paketo tha perilambanei oti kai to amerikaniko release, dhladh thikh, 32mb memory card, headphones, cleaning cloth, media demo, opos epishs kai mia kopia ths tainias spiderman 2 se UMD format, mono poy ayth thn fora den tha einai mesa sto paketo, alla osoi agorasoyn to psp tha mporoyn na to paroyn apo to http://www.yourpsp.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kapoy edo prepei na kano mia diorthosh poy tha sas apogoiteysei, diabasa lathos ton titlo toy gamesindustry poy htan "UKP 179 Euro PSP on September 1st" den ennoei 179 euro, alla UK pounds 179,,,,,, Euro PSP, poy shmainei gyro sta 250 eyro an to ypologisa sosta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι μας έχουν πιάσει τον κ***, όλα τα video games είναι πανάκριβα... ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΙΑ! Με τα λέφτα του psp αγοράζεις τηλεόραση και τόσα άλλα πολύ καλύτερα πράγματα. Με εξοργίζει που συμβαίνει αυτό το πράγμα στο εμπόριο. Είμαι σίγουρος ότι δεν αξίζουν τα λεφτά τους όλες αυτές οι φορητές κονσόλες, είναι καλές αλλά όχι και 300e!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑι ποιος θα περιμενει μεχρι τον Σεπτεμβριο.Ετσι και αλλιως κυκλοφορει ηδη σε πολλες πολεις τις Ελλαδας οπως Κομοτηνη και Καβαλα που ξερω σιγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσα λεφτά για μια φορητή κονσόλα δεν αξίζουν, κι ας είναι τα γραφικά εφάμιλλα του PS2. Αν και δεν νομίζω να ανεβάσουν τόσο πολύ την τιμή...300 ευρώ είναι πολλά...μάλλον στα ίδια επίπεδα θα κυμένεται και στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Xbox όταν είχε κυκλοφορήσει είχε ?450, τώρα όμως έχει πέσει στο 1/3 της τιμής. Αν θέλετε να είστε οι πρώτοι με PSP αγοράστε το τώρα, αν όχι περιμένετε. Απλά τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παντως εχει καμμενα pixels και κανει και 300 ευρω δεν αξιζει καθολου. Στην Αμερικη παντως που εριξε 2 εκατομμυρια PSP για αρχη τελικα πουλησε μονο τα μισα. Ελπιζω η SONY να βαλει μυαλο και να κατεβασει τις τιμες γιατι η Nintendo παραμονευει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην είσαι τόσο σίγουρος, μπορεί η sony να ηγείται της κούρσας που γίνεται μεταξύ των εταιριών videogames, αλλά σκέψου ότι είναι η 1η της φορητή κονσόλα. Η nintendo έχει κυκλοφορήσει 5 φορητές κονσόλες( gameboy, gb pocket, gb color, gb advance, ds) και απ' όσο ξέρω η nintendo δεν είπε την τελευταία της λέξη με το ds, γιατί σκοπεύει να βγάλει μια φορητή κονσόλα ανταγωνιστικότατη του psp. Με λίγα λόγια αβέβαιο το μέλλον γι' αυτό ας περιμένουμε γιατί θα δούμε πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά και το PS1 ήταν η πρώτη της κονσόλα και κοίτα τι έκανε...η Nintendo είναι έξω απ' το παιχνίδι, όπως επίσης και η Microsoft, και φυσικά μην ξεχνάμε την Sega, η οποία δεν πρόκειται να βγάλει κονσόλα ξανά.Η Sony παίζει μόνη της.Μπορεί κάλλιστα να επαναληφθεί το ίδιο και το PSP.Η Sony ξέρει να παίζει τα χαρτιά της πολύ καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα η sony έχει τα πρωτεία. Είναι χρόνια στο χώρο και μη ξεχνάμε ότι έχει τον μεγαλύτερο αριθμό τίτλων. Πάντως καλό είναι να υπάρχει ανταγωνισμός γιατί αυτός οδηγεί τις εταιρίες στο να βγάζουν κορυφαία προιόντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το psp λένε είναι κοντά στοπ ps2, ενώ το ds κοντά στο Ν64 , οπότε δεν υπάρχει θέμα εδώ.

Και όταν τα παιχνίδια τους κοστίζουν τόσο ακριβά, νομίζω ότι θες το καλύτερο μηχάνημα και ας κάνει παραπάνω.

 

Παρόλα αυτά, 270 ευρώ που ακούω είναι πολλά για φορητή συσκευή ... πιστεύω θα αρχίσει να πουλάει όταν πέσει κάτω από τα 200, και με την μεγάλη ποικιλία τίτλων που θα έχει λόγω του ps2, θα επικρατήσει και θα μείνει για πολλά χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θέμα είναι να αντιγράφονται και τα παιχνίδια.Δεν νομίζω να είναι πολλοί αυτοί που θα δίνουν τόσα λεφτά για ένα παιχνίδι.Το PSP παίρνει memory stick μέχρι και 1 GB, μέσω αυτής μάλλον θα γίνει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...