Προς το περιεχόμενο

skliros mp3 player


jakeduth

Προτεινόμενες αναρτήσεις

paidia skeftomai na parw ena skliro disko pou na anaparagei mp3 arxeia kai genika arxeia ixou.ta poio gnwsta einai tis creative kai tis apple(ipod).ta lefta pou diatheto einai 300 euro.peite ti mou prwtinete kai giati.euxaristw.elpizw na evala to topic sto katallilo room.thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iRiver xoris deyterh skepsh.Ta ipod exoyn mikrh deiarkeia batarias (<8 h) pou einai kai build-in me aykshmeno kostos antikatastashs sthn antiprosopeia otan "kremasei".Oso gia ta creative diavazo arketa parapona se forums gia xthphmenous sklhrous.To iRiver H-320 pou anefere kai o kx5 fainetai poly kalh epilogh! Go for it:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω εχω το iPod 2.0 και εχω γραψει τις εντυπωσεις μου στο Insomniac's Review.Πολυ καλο και ημουνα πολυ ευχαριστημενος αλλα πριν κλεισω εναν χρονο μου εβγαλε προβλημα και επιπλεον η μπαταρια του κραταει λιγο.Και να σημειωθει πως ειμαι φανατικος υποστηρικτης του iPod...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα Creative Jukebox 2 10GB, αγορασμένο πριν 3 σχεδόν χρόνια και έχει αποδειχθεί εντελώς απροβλημάτιστο, πραγματικό σκυλί. Η μπαταρία του δε, έχει χάσει ελάχιστα απ'τη χωρητικότητά της με τις επαναφορτίσεις. Είμαι πολύ ευχαριστημένος και αν έπαιρνα τώρα player, θα προτιμούσα σίγουρα το Creative Zen 20GB που πιστεύω είναι πιο value for money επιλογή, σε σχέση με τις τιμές που παίζουν τα υπόλοιπα που ανέφεραν τα παιδιά. Αν τα χρήματα δεν αποτελούν πρόβλημα, σίγουρα τα iRiver είναι κορυφαία από άποψη δυνατοτήτων, υποστηριζόμενων format κτλ κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sou protinw creative zen touch.Egw exw ayto me 20gb.Twra exei bgei kai me 40gb.KAnei girw sta 200-250 eyrw.Poli kalo apo apopsi poiotitas ixou,leitourgiko kai me megali diarkeia batareias(24wres sinexis leitourgeias)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...