Προς το περιεχόμενο

Ασυρματο dinovo logitech


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια η γνωμη σας για αυτο το ασυρματο σετ ??? Το εχει κανεις ???? Γιατι λεει οτι ειναι για notebook ??? Το ειχα σε desktop σε εκδοση bluetooth αλλα ειχα προβληματα επικοινωνιας με το pc.Ευχαριστω. :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαινει κανονικα και σε desktop, απλα το λεει επειδη τα πληκτρα εχουν την υφη και το μεγεθος ενος πληκτρολογιου laptop, αυτο το μοντελο θα το παρω και εγω για το pc, ειναι πολυ καλο αρκει να συνηθισεις λιγακι με τα πλητρα στην αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωταω γιατι ειχα κακη εμπειρια με το αναλογο bluetooth ,σε αποσταση ενος μετρου μονο , και χθες στο Πλαισιο που ρωτησαν αν εχουν το ασυρματο μου ειπαν οτι ειχαν ενα κομματι κια τους ειδοποιησαν να το επιστερψουν . :-) :-) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

genikos akoma kai na pathei kati (pou oso xero den exo dei pote xalasmeni partida pou na girnaei piso i na lene kapou sto internet oti exei problima to tade wireless ktl) i eggisi pou dinoun einai 3 xronia.opote an pexei sosta ena xrono sigoura tha pexei gia 10.an pathei kati to pas piso kai tous to rixneis stin mouri.3 xronia eggiisi einai pola.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη το έχω αγοράσει εγώ εδώ και καιρό τώρα και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Πριν είχα το MX και δε μπορώ να πω ότι με είχε ενθουσιάσει από άποψη εμβέλειας. Με το συγκεκριμένο δεν έχω κανένα πρόβλημα.

 

Επίσης, το συνοδευτικό pad είναι όλα τα λευτά μιας και δε χρειάζεται να κουβαλάς όλο το keyboard για να αυξομειώσεις την ένταση ή να πας στο επόμενο τραγούδι.

 

Το μόνο αρνητικό είναι το mouse το οποίο είναι τραγικό (εξ'ου και το "for notebooks"), αν και εγώ χρησιμοποιώ το MX700.

 

Αν δε σε ενοχλεί η flat σχεδίαση και το notebook's feeling των πλήκτρων go for it!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to notebook's feeling ton pliktron ligo diskolo stin arxi alla einai korifi.ixa palia kai itan telio.alla tora me tin mpourda wireless microsoft pali sta palia.krima pou den mporo na bro ena wireless aplo me ta pliktra like notebook

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριε Γιάννη είχα την εντύπωση ότι είχατε αυτό και όχι αυτό

 

 

Δικιο εχεις...Αυτο ειχα και μου ειχε σπασει τα νευρα... :-? :-? :-? Κοιταξα για το ασυρματο dinovo , αλλα το ποντικι του ειναι σχετη αηδια.Πηρα λοιπον ενα πληκτρολογιο της cool master με τα πληκτρα σε αισθηση σαν του dinovo μονο με 30 ευρω (usb) και ενα ασυρματο ποντικι ης MS με 44 ευρω και ειμαι ΟΚ!!!! :smile: :smile: :smile: :smile:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...