Προς το περιεχόμενο

Παράπονα για adsl


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί να μου πεί κάποιος που θα μπορούσα να τηλεφωνίσω στον ΟΤΕ να τα κάνω παράπονα σχετικα με τισ υπηρεσίες του ADSL.Εκτοσ 134 και 121 υπάρχει κάποιο άλλο τηλέφωνο?

Ευχαριστω......

Υ.Γ Βασικά να τουσ τα χώσω θέλω διότι είμαστε ακόμα πολύ πισω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα λέω εγώ. Και να πάρεις να κάνεις τα παραπονα σου τι θα καταλάβεις??? Θα σε εξυπηρετήσουν μήπως τα ξεφτέρια??? Το πιθανότερο είναι να τα πάρεις στο κρανίο και να χαλαστείς ακόμα περισσότερο........"U can't teach an old dog new tricks" λένε πολύ σωστά στο νησί συνεπώς μην περιμένεις τώρα στα "γεράματα" του ο ΟΤΕ να μάθει τι θα πει εξυπηρέτηση και σεβασμός των πελατών του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα μου είναι ότι βαρέθηκα να πληρώνω κάτι που δεν έχω.Τα σκάω καλα καλά για 384 και παιρνω συνολικά 279κ απο κάτι τέστ.Κ καλά τα τέστ αλλά το βλέπω ότι πάνω απο 27 δεν πάει σήμερα έκανα για 5 φορά συνολικά μέσα σε 3 μηνες τηλεφωνο στο 121 να δούν τι στο διάολο έχει γίνει πάλι.

Ακόμα μία φορά να ξανασυρθεί η ταχύτητα και θα τα κόψω όλα και adsl kai isdn για μ@λ@ακες ψάχνουν στην τελική εκει στον ΟΤΕ?

Η κατάσταση στο απροχώτητο πια!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Egw pantws apo ti stigmh pou agorasa to connX (paketo adsl/otenet apo ote) den exw antimetwpisei provlhma. Ta downloads einai apo 32-36 kai apo ta test pou kanw sxedon ka8hmerina sto adslguide pairnw 303-311kb downstream kai 109upstream.

 

@Angeln20 : Poio provider xrhsimopoieis;; ta 279k ta pairneis apo adslguide;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα μου είναι ότι βαρέθηκα να πληρώνω κάτι που δεν έχω.Τα σκάω καλα καλά για 384 και παιρνω συνολικά 279κ απο κάτι τέστ.Κ καλά τα τέστ αλλά το βλέπω ότι πάνω απο 27 δεν πάει σήμερα έκανα για 5 φορά συνολικά μέσα σε 3 μηνες τηλεφωνο στο 121 να δούν τι στο διάολο έχει γίνει πάλι.

Ακόμα μία φορά να ξανασυρθεί η ταχύτητα και θα τα κόψω όλα και adsl kai isdn για μ@λ@ακες ψάχνουν στην τελική εκει στον ΟΤΕ?

Η κατάσταση στο απροχώτητο πια!!!!!

 

Pes mas ligo ti ISP exeis k apo pou vlepeis aftes tis speed ektos fisika ton tests..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...