Προς το περιεχόμενο

Ηρθαν τα CD με το Ubuntu 5.04


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Επισκέπτης

@scheoul777: 8a sou hmoun ypoxrews. Ekana kai gw paraggelia gia x86+ppc alla mexri na er8oun kalhnyxta :D Thn ppc thn 8elw na thn valw sto macintosh mou , exw akousei kala logia :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως στο site τους λένε καθαρά αν έχετε φίλους που μπορεί να θέλουν παραγγείλτε ΟΣΑ θέλετε για να δώσετε.

Εγώ παρήγγειλα πριν από μερικές μέρες τρια πακέτα (αν θυμάμαι καλά) για χ86 και δύο για AMD64. Όταν έρθουν θα ποστάρω κι αν χρειάζεται κανείς θα σας δώσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia pos kanate paragelia ego ekana register kai otan pao na valo 1 cd mou vgazei to parakato minima !!!

You are ordering a disproportionately large number of AMD64 and/or PowerPC CDs. You cannot do this inside the shipit interface. If you really want this many CDs, email [email protected] with: (1) the email address that you used to place the order (2) the numbers and type of CDs you are requesting and (3) the reason you need so many CDs of alternative architectures.

 

!!!!

steilate mail

?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω εγώ είχα παραγγείλει 10 και μου τα έστηλαν σε εναν μεγάλο φάκελο με εσωτερικό πλαστικό. leukonas τελικά θα πάρεις 40cd

20 install cd και 20 live cd :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...