Προς το περιεχόμενο

Καλό το service της Fujitsu Siemens?


gto234

Προτεινόμενες αναρτήσεις

File palawiaris...enoeis oti sou kathete sto laimo logo service??H genika..

και σαν σερβις και γενικά.Η siemens κάποτε ίσως να είχε ποιότητα τώρα όχι.Προσωπικά 4 κινητά μου χάλασαν και ένα λαπτοπ που μόλις το αγόρασα η οθόνη του έβγαζε μαύρες γραμμές.Οι τυποι προθυμοποιήθηκαν να μου το διορθώσουν αλλά όχι να μου το αλλάξουν.Και μου στέλνανε την εταιρία παραλαβής 3 φορές έγινε αυτό, πάντα σε ώρες που ήμουν στην δουλειά.Λες και το κάνανε εσκεμένα να περάσουν οι 14 ημέρες δικαίωμα επιστροφής.Τελικά το έστειλα με ups από εκεί που το αγόρασα και εύχομαι σε εμένα να μην ξαναπάρω siemens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος θελει να μαθει τι θα πει ΑΛΜΑΝ ας δει εδω

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=43411&highlight=Acer

 

και αμα ξανααγορασει πειτε μου...

 

Το μονο που δεν καταλαβαινω ειναι πως αυτοι οι ανεκδιηγητοι τυποι εχουν καταφερει και μαζεψαν τοσες αντιπροσωπειες...

 

Παντως, οταν ξαναγορασα προιον πληροφορικης, θα κοιταξω να μην εχει σερβις στην ΑΛΜΑΝ. Οτι αλλο, αλλα οχι ...ΑΛΜΑΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file itan na doulepsw stin "alman" i opoia prokite gia poli sovari etaireia, ta laptop episkeuazontai ellada apo arketa eksidikeumeno proswpiko, enimeromeno kai propantwn pigmeno sta seminaria. to mono kako einai oti den exoun stok antalaktika stin ellada, me apotelesmema na kathisteroun oi episkeues, mias kai to antalaktiko sou argei na erthei apo eksw. nomizw einai miamisi week gia ena aplo service hardware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=43411&highlight=Acer

 

Φιλε alexikakos, τοσοι ανθρωποι στο παραπανω topic , δεν μπορουν να κανουν λαθος...

 

Δεν ξερω, μπορει να ειναι τα καλυτερα παιδια, αυτο ομως που εισπρατει ο πελατης ειναι οτι το service ΠΑΣΧΕΙ. Δινεις κατι για service και κανεις το σταυρο σου να το παρεις μεσα σε ενα μηνα και οχι σε πολλους μηνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...