Προς το περιεχόμενο

ATi Catalyst 5.4 συμβατοι με ΑΤΙ RADEON 9000??


alexg31979

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ηθελα να ρωτησω αν ATi Catalyst 5.4 drivers ειναι συμβατοι με την ΑΤΙ RADEON 9000 που εχω στο notebook??

Οταν παω να τους εγκαταστησω μου βγαζει μηνυμα οτι το προγραμμα εγκαταστασης δεν μπορει να βρει τα απαραιτητα στοιχεια για να γινει η εγκατασταση.βεβαιωθειτε οτι εχετε το απαιτουμενο λογισμικο!!!

 

Το προβλημα μου ξεκιναει που δεν μπορω να κανω capture απο την καμερα με το Pinnacle ενω πριν ενα μηνα μπορουσα! Υποθετω οτι απο την στιγμη που εβαλα το service pack 2 δημιουργηθηκε το προβλημα! Ισως αν βαλω νεους drivers της καρτας γραφικων θα λυθει το προβλημα

 

Ευπροσδεκτες οι προτασεις σας!Ευχαριστω προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για να βάλεις τους Catalyst σε Mobile έκδοση χρειάζονται κάποιο modification. Ρίξτε μια ματιά εδώ. Έχω περάσει 5.6 σε Radeon Mobility 9200. Άλλη λύση είναι οι omega που παίζουν σε όλες, χωρίς κάποια τροποποίηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλούστατο είναι... Δεν κάνεις modification το υλικό , τους drivers κάνεις. Αν δεν δουλέψουν απλά τους απεγκαθιστάς. Καλού κακού κάνε ένα Restore Point, ποτέ δεν ξέρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλούστατο είναι... Δεν κάνεις modification το υλικό , τους drivers κάνεις. Αν δεν δουλέψουν απλά τους απεγκαθιστάς. Καλού κακού κάνε ένα Restore Point, ποτέ δεν ξέρεις

 

mou vgazei runtime error. ti borei na ftaei?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...