Προς το περιεχόμενο

Agora Othonis


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Hi pedia thelo na agoraso mia othoni 17 TFT. den exo problima me to kostos apla thelo na einai oso kaliteri ginete giati exo kai ena problima me ta matia mou. exete na protinete tipota????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kata ti gnomi mou, den exei megali simasia ti marka tha agoraseis . fisika, an dialexeis apo tis gnostes (p.x Eizo, Sony ,ktl)

 

apla pige se ena magazi kai parakolouthise merikes othones "zontana". auti pou sou tairiazei kalitera sto mati, agorase tin. aplo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως σου προτεινο να παρεις οθονη με zero pixel εγγυηση, ειναι κατι που το αλλαζεις σπανια και ειλικρινα θα σπαζομουν να επαιρνα μια καινουρια οθονη και να μου πεταγε κανα καμμενο πιξελ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε 2 - 3 μέρες και ένα post για κάποια οθόνη. Έλεος πια, αφήστε να διαβάσουμε και τίποτα άλλο.

 

Και ποιός σε υποχρέωσε να τα διαβάζεις;

 

 

@pantopoulos Συμφωνώ κι εγώ για τα zero pixel warranty αλλά εφόσον θέλεις κάτι πιo ποιοτικό, θα πρότεινα κάτι σε Samsung π.χ. αυτή, EIZO, Sony ή IIyama.

 

 

Φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hi pedia thelo na agoraso mia othoni 17 TFT. den exo problima me to kostos apla thelo na einai oso kaliteri ginete giati exo kai ena problima me ta matia mou. exete na protinete tipota????

Aν δεν έχεις πρόβλημα κόστους sου προτείνω την Samsung 173P και την ΕΙΖΟ 578 ειδικά για να μην έχεις κανένα πρόβλημα με τα μάτια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ειμαι ετοιμος για την αγορα της LG 1780Q! Η τιμη της απο e-shop ειναι στα 359Ε.. Υπαρχει κατι καλυτερο με την ιδια αξια κατα την γνωμη σας..?? Υποχρεωτικο το Zeropixel warranty!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Λοιπον ειμαι ετοιμος για την αγορα της LG 1780Q! Η τιμη της απο e-shop ειναι στα 359Ε.. Υπαρχει κατι καλυτερο με την ιδια αξια κατα την γνωμη σας..?? Υποχρεωτικο το Zeropixel warranty!!

LG1915s.Mε λιγότερα χρήματα θα εχεις 19" και σαν all-round είναι καλύτερη από την 1780Q.Mη σε ξεγελάνε τα πιο λίγα ms.(έχουν κόστος αλλού αυτά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Ε οχι την LG1915s.. Δεν εχει ουτε dvi.. Βασικα και το design παιζει καποιο ρολο.. Να μην ειναι τόσο "πλαστικη".. αληθεια σαν all-round ειναι καλυτερη?

Πρόταση:Πάνε σε ένα μαγαζί βάλτες δίπλα -δίπλα και αν καταλάβεις την έλλειψη DVI τα ξαναλέμε.Σαν all-around είναι καλύτερη.Πάντα με κριτήρια για TN μιλάμε.Και μεγαλύτερη...Αν βέβαια σε ενδιαφέρει το design πάω πάσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...