Προς το περιεχόμενο

καλύτερο laptop με περίπου 1300 ευρώ?


ndou.lf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα laptop και διαθέτω 1300 ευρώ. πολλές οι προτάσεις και αρκετά δελεαστικές οπότε δεν ξέρω τι να διαλέξω. προορίζεται για εφαρμογές γραφείου και κάποιες εφαρμογές εικόνας π.χ. photoshop. με ενδιαφέρει πολύ η φορητότητά του και η αξιοπιστία του. δεν με ενδιαφέρουν τα παιχνίδια. ευχαριστώ για κάθε απάντηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα laptop και διαθέτω 1300 ευρώ. πολλές οι προτάσεις και αρκετά δελεαστικές οπότε δεν ξέρω τι να διαλέξω. προορίζεται για εφαρμογές γραφείου και κάποιες εφαρμογές εικόνας π.χ. photoshop. με ενδιαφέρει πολύ η φορητότητά του και η αξιοπιστία του. δεν με ενδιαφέρουν τα παιχνίδια. ευχαριστώ για κάθε απάντηση!

 

 

Exo kanei kai ego mia erotisi gia sikapoia sigkrisi modelon Acer kai Sony.

Ena apo auta ta Notebook einai kai Acer Aspire 1692 WLMi ma 1300 Euro.

15,4 '' Wide 128x800--Centrino 1,73GHz--512MB--80GB--DVD-Dual Double Layer

--ATI MOBILITY RADEON X 600 128 MB

Koitakse auto to Notebook

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα laptop και διαθέτω 1300 ευρώ. πολλές οι προτάσεις και αρκετά δελεαστικές οπότε δεν ξέρω τι να διαλέξω. προορίζεται για εφαρμογές γραφείου και κάποιες εφαρμογές εικόνας π.χ. photoshop. με ενδιαφέρει πολύ η φορητότητά του και η αξιοπιστία του. δεν με ενδιαφέρουν τα παιχνίδια. ευχαριστώ για κάθε απάντηση!

 

 

Exo kanei kai ego mia erotisi gia sikapoia sigkrisi modelon Acer kai Sony.

Ena apo auta ta Notebook einai kai Acer Aspire 1692 WLMi ma 1300 Euro.

15,4 '' Wide 128x800--Centrino 1,73GHz--512MB--80GB--DVD-Dual Double Layer

--ATI MOBILITY RADEON X 600 128 MB

Koitakse auto to Notebook

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα laptop και διαθέτω 1300 ευρώ. πολλές οι προτάσεις και αρκετά δελεαστικές οπότε δεν ξέρω τι να διαλέξω. προορίζεται για εφαρμογές γραφείου και κάποιες εφαρμογές εικόνας π.χ. photoshop. με ενδιαφέρει πολύ η φορητότητά του και η αξιοπιστία του. δεν με ενδιαφέρουν τα παιχνίδια. ευχαριστώ για κάθε απάντηση!

The best laptop at 1300 euro is...................THIS!!!!

Θα ζεστένεται λίγο ( έχω το ίδιο και ξέρω ) αλλά στην τιμή που το έχουν και με τέτοια χαρακτηριστικά είναι ιδανικό desktop replacement!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1200 ευρώ για ένα μηχανηματάκι γυμνό και αργό;

 

εκτός αν ξέρεις κάπου να είναι φτηνότερο....

 

Μάλλον ο μύθος αυτών των μηχανημάτων είναι η ακριβή τιμή τους η οποία όμως

είναι επειδή μόνο μια εταιρεία υπάρχει και δεν συναρμολογούνται μηχανήματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφοσον τιθετε και θεμα αξιοπιστιας νομιζω πως καλο ειναι να αποφυγουμε desktop cpu's και τις παρενεργιες τους.

Εγω θα προτεινα μαλλον κατι τετοιο... το οποιο και με το αναλογο 64bit software θα δωσει τα μεγιστα.

 

Ισσοροπημενα πραγματα λοιπον... http://openmind.gr/product_info.php?manufacturers_id=15&products_id=1214&osCsid=e576a9094366069ad7648f7ae6a20bd9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφοσον τιθετε και θεμα αξιοπιστιας νομιζω πως καλο ειναι να αποφυγουμε desktop cpu's και τις παρενεργιες τους.

Εγω θα προτεινα μαλλον κατι τετοιο... το οποιο και με το αναλογο 64bit software θα δωσει τα μεγιστα.

 

Ισσοροπημενα πραγματα λοιπον... http://openmind.gr/product_info.php?manufacturers_id=15&products_id=1214&osCsid=e576a9094366069ad7648f7ae6a20bd9

 

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!

 

ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΚΡΙΒΟ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eyxaristw gia tis apantiseis. poli kali epilogi telika auto to fujitsu-siemens turion 64!

psaxnontas omws eida pws se germanika site yparxoun katapliktikes times. opws sto http://www.techikdirekt.de kai sto http://www.greek-shops.de. kai ta dio stelnoun stin ellada. to kako einai pws exoun germaniko pliktrologio kai sistima, sigoura ta laptop tou greek-shop enw gia to allo den exw rwtisei akoma. kai i skepsi mou einai giati na min parw me 1300 euro ena sony vaio estw kai me germaniko pliktrologio?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...