Προς το περιεχόμενο

Gnomes gia agora CASE


crach13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Vasika den xerw an leme gia to idio magazi padws thymamai ena magazi sth stournarh

pou eixe mono case kai anoixta sth vitrina na ta vlepeis kai oti thes.

Tote htan h prwth fora pou katanohsa to th poiothtos einai ta Thermaltake.

An meneis athina perna mia volta, den xaneis tipota.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

e rwthse giati metrio pros kako kai dieukrinhsa... oso gia to Stacker kai to Cavalier ta exei antigrapsei h Thermaltake kai exei vgalei ta Kandalf kai Tsunami antistoixa

 

A οκ, τώρα το πιασα. Άμα ξενυχτάει κανείς κάθε μέρα αυτά παθαίνει... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@crach13 Έχω την εντύπωση πως έχει μέτρια ποιότητα υλικών και δεν είναι και υπόδειγμα εργονομίας μέσα.

 

@ThReSh Δεν κατάλαβα το σχόλιο σου ομολογώ.

giati exis aytin tin entiposi????gia ta ylika milao
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

e giati den einai toso kalh h poiothta tous...exw dei arketa koutia ths Thermaltake kai se kanena den me entypwsiase h poiothta tou...twra exw Antec P160 next time Coolermaster h Lian Li :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά μιλώντας, στα cases, όπως και σε πολλές άλλες κατηγορίες, ισχύει ο κανόνας: Ό,τι πληρώνεις παίρνεις.

den exis adiko.ayto pou les einai kanonas.alla kamia fora an to psaksis poli kala mpori na sou katsi i eykairia kai na paris kati aksiologo se poli kali timi.protinis kati?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με αυτά που έχουν γραφτεί στο thread και με μια δική σου μικρή υποχώρηση, θα έλεγα να πας για το Soprano ή αυτό, αυτό και αυτό.

 

 

Φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναφέρω αυτό το thread για να ρωτήσω εαν καποιος εχει αγοράσει το παρακάτω κουτί που πρότεινε ενα μέλος του Insomnia?

 

Εαν ναι ας μας πει την γνώμη του μιας και ειναι απίστευτο κουτί απο λειτουργικότητα και σχετικά φτηνό. Κανει θόρυβο, κρατάει θερμοκρασίες, ειναι ικανοποιητικό το μεγεθος, κτλ...

 

Ευχαριστώ

post-12639-129062922103_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μη δημιουργώ καινούριο thread και γεμίζω χωρίς λόγο το forum, γράφω εδώ.

 

Λοιπόν. Θέλω κι εγώ να πάρω ένα κουτί γιατί αυτό που έχω τώρα είναι μπακατέλα (no name) και το έχω και 2 χρόνια. Βασικό χαρακτηριστικό που θέλω να έχει είναι να έχει 2 θέσεις για 12άρηδες ανεμηστήρες (μπρος πίσω). Τα τεράστια κουτιά τύπου stacker δε με ενδιαφέρουν.

 

Σκεφτόμουν για antec p160 (pixmania 111 ευρώ) ή ακόμα και το tsunami της thermaltake (e-shop 112 ευρώ). Για πείτε ρε παιδιά καμια γνώμη και πρόταση σε παρόμοιου τύπου κουτιά. Θα με ενδιέφερε επίσης και η γνώμη σας για κάποιο αθόρυβο ανεμηστήρα 12 cm να βάλω στο κουτί που θα πάρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...