Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

offtopic:

Έχω δεί με τα μάτια μου πύραυλο αέρους-αέρους να περνάει μέσα απο την καμπίνα ενός black hawk και να σκάει στο γάμο του καραγκιόζη...

Ο κυβερνήτης το έριξε απο τα γέλια...

 

ntsili: αμέτρητη προπόνηση -πάντα- σε single player, και πάντα με joystick, αν δεν έχεις, τότε προσπάθησε με το ποντίκι. Επέλεξε ένα χάρτη και μάθε τις διαδρομές που θα κάνεις στο παιχνίδι (π.χ. απογείωση, αποβίβαση στην τάδε σημαία, hover πάνω απο το τάδε κτίριο etc). Με τα apache εκπαιδεύσου βέβαια σε επίγειους στόχους,

 

Μετά απο λίγο καιρό θα συνηθήσεις και θα σπέρνεις :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 549
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Alles apories:

 

1) AN riksoume piraulo aeros aeros tote h poreia aytou tha epireastei an

emis odhgontas to aircraft to stripsoume amesos kai pame terma theou i an to akolouthisoume lokarontas to sinexos??? Milao tora an laboume ipopsin oti den rixnei flare o antipalos oste na mplextei i istoria.

 

oso gia thn prosklhsh isxyei kai gia shmera meta tis 9 to brady gia filikh aeromaxia :-)

opoios thelei as steilei pm i as postarei edo me ora

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
offtopic:

Έχω δεί με τα μάτια μου πύραυλο αέρους-αέρους να περνάει μέσα απο την καμπίνα ενός black hawk και να σκάει στο γάμο του καραγκιόζη...

Ο κυβερνήτης το έριξε απο τα γέλια...

Ουκ ολίγες φορές έχει γίνει αυτό και να περνάει μέσα από οποιοδήποτε ελικόπτερο (φοβερά hitboxes...argh) από την ουρά και βγαίνει από την άλλη. Ας ελπίσουμε ότι θα το φτιάξουν στο 1.03.

 

Greeneye, ο πύραυλος είναι fire and forget, δεν θ'αλλάξει η πορεία του αν κοιτάς ή όχι αφού τον ρίξεις. (αν και πάντα πρέπει να βλέπεις τον αντίπαλο, να δεις αν τον χτύπησες. :-P)

 

ΥΓ. Το AH-1Z είναι το Super Cobra. Το Apache θα μπει στο Special Forces expansion pack.(λένε) ;)

ΥΓ2. Greeneye, θες στις 9:30?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[HEAT]GhostRiderLSOV

to grafei sthn ypografh. :-P

 

 

ok,oi kanones tha ine aploi

 

1) MONO MAXHTIKO (oxi elikoptero) me piraulous air to air,h sfaires...kanena kill me allo tropo

 

2) Na afhnoume thn apogeiosh eleytherh gia profanis logous

 

3) kanenas commander..

 

elpizo na simfonis!

 

emis tha mporoume na milame me voip?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Johny4, νομίζω πως οι Geforce 4 δεν υποστηρίζονται από το game.

Greeneye, συμφωνώ απόλυτα. :D

Δυστυχώς δεν θα μπορούμε να μιλάμε με VoIP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egine mia orea maxh paidia opou se 1-1 monomaxia enos apeirou panta (ego) kai enos

empeirou (ghostriderlsov) diapistosa arketa lathi mou pou prepei na diorthoso alla bebea

to shmantikotero,oti me pliktra (pou paizo akoma ego) den mporeis oso kai na prospathis na antagonistis ena joystik oso afora maxhtika an to xeirzetai kapoios empeiros.

To gelio itan oti bike enas tritos pou ton pira arga xampari sxetika afou ksafnika

ida na skane ARTILERRY tin ora pou ebena sto maxhtiko gia apogeiosh kai kseskisa

to power kai to AFTERBURNER na prolabo mi gino xalkomania!

TELIKA apogeiothika me 1 koukida energias kai fisika o ghost mono pou perase

na mou pei kalispera apo dipla epesa!!!!!!! lol

 

tou ipame eygenika na figi....meta erikse alli mia kai eksafanistike...:-)

 

poli gelio :)

 

Gia tin istoria exasa!. :mrgreen:

 

 

hm an h kipros liksei X i 1 piano kamia 200 eyro stixima...isos to joistik ine konta

an ependithoun ekei!

 

to skor tora ine 1-1....gia na doume sto 66

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εμ ναι, joystick και keyboard είναι σαν την μέρα με την νύχτα...πάντως με joystick στην αρχή μπορεί να έχεις πρόβλημα μέχρι να συνηθίσεις το πόσο 'αναλογικά' δουλεύει. Αλλά μετά θα δεις που το αεροπλάνο θα πετάει πιο καλά. ;)

 

Επίσης για την ιστορία, είχαμε και οι 2 ping που ήταν λίγο...περίεργο, μερικοί πύραυλοι δεν εμφανίζονταν καν όταν τους έριχνα, οι σφαίρες πήγαιναν κανονικά (όπως φαινόταν).

 

Τέλος πάντων, ελπίζω να συγκράτησες μερικά πράγματα από αυτά που σου έγραψα μετά. ;)

 

ΥΓ. Το nickname μου είναι Ghost Rider LSOV. Το έχω κολλητά γιατί δεν χωράει. :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι τα ίδια............ :? :-x

 

ενώ έπαιζα ωραία και καλά αφού τελείωσε η μάχη με πέταξε στην οθόνη που κάνεις Login λέγοντας μου ότι έκλεισε ο σέρβερ και ΄τωρα δεν συνδέεται με τίποτα refused the connection!!!!!!

 

????????

 

Άντε να δούμε πότε 8α συνδεθούμε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia oi mh ranked server kai genika oi server metrane sosta ta kills?

 

xtes me sniper estila adiabastous se mia fash kamia dekaria kai blepo kills meta

kai elega 4 !!!!!!!!!

gia peite kai esis an parathrhsate tipota.

 

Epishs me sniper apo poli konta eriksa 3 (2 sto kefali 1 soma) se enan den psofise,

mou rixnei mia kai psofisa! ixa foul energeia...mipos merikoi kleboun?

 

me ta extra opla ti ginete? pos blepo an kapoioi xrhsimopoioun?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...