Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 549
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μάλλον έχεις κάποια κάρτα GeForce 8800, το ίδιο κάνει και σε windows XP που το δοκίμασα νομίζοντας και εγώ ότι το πρόβληαμ είναι στα vista, μόλις κάνεις connect σε server το game crasharei στα windows. Γνωστό το πρόβλημα και χωρίς λύση σου συνιστώ να κάνεις ότι έκανα και να ξεκινήσεις Team Fortress 2, το οποίο τα σπάει :P

 

Nope 8800 kai XP exoume arketoi kai kanena apolitos problima. Opws leei o Ghost mono sta Vista kapies fores stis alages tou map krasari to game. Alla pezei to game sta Vista.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 4 μήνες μετά...

Το γράφω εδώ, γιατί με τόσα χρόνια καθυστέρηση (και χωρίς κάποια super-wow-fantastic-immense καινοτομία) ένα νέο post θα ήταν εξεζητημένο.

 

Επιτέλους, βγήκε το patch 1.50 για το BF2!!!

 

Επιτέλους, βγήκε το patch 1.50 για το BF2!!!

 

Επιτέλους, βγήκε το patch 1.50 για το BF2!!!

 

Όσοι πιστοί: http://blogs.battlefield.ea.com/bf2_2142/archive/2009/09/01/battlefield-2-update-v1-50-available.aspx

 

Κατά τα άλλα: "Στους ίδιους server θα ξαναβρεθούμε, τουφέκια θα περάσουμε στους ώμους, με 2 μαχαίρια για να χτυπηθούμε..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Ναι τώρα τι να τα κάνουμε τα Βοοστερ... :rolleyes:

Με το BTF 3 τι γίνεται ???? (οχι ότι καίγομαι γιατί με καλύπτει μια χαρά το Bad Company)

Υποθέτω fall 2010, αρχές 2011. To BC2 θα μας καλύψει ως τότε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Έχω το εξής πρόβλημα :

Όταν παίζω online το Battlefield2 μετά από λίγο με πετάει από το server. Κάρτα γραφικών έχω την 3850HD . Εγκατέστησα πάλι τους drivers, δοκίμασα με άλλο modem, αλλά πάλι τα ίδια. Έχω windows7, αλλά και πριν με xp, το ίδιο συνέβαινε. Έχω παιδευτεί πολύ και δε μπορώ να βρω την αιτία. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...