Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ:ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ Η ......?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

otan katevazeis me 2-5 kbps tote moiazei me pstn :P metaforika milousa

Μα η σύνδεση σου δεν φαίνεται να πάει με 2-5 από ότι είδα, αλλά να είναι σχεδόν φυσιολογική.

 

Και επειδή η Oτενετ δεν είναι ότι καλύτερο,(συν το ότι είναι σε περίοδο αναβάθμισης τώρα) δοκίμασε την ώρα που "σέρνεσαι" να κάνεις το τέστ, να κατεβάσεις από το tucows, και να έχεις και ένα demo άλλου isp, μήπως καταλάβουμε τι φταίει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

το πάθημα να μας γίνει μάθημα!!!Αν ο ΟΤΕ δεν αλλάξει στρατηγική θα φαλυρήσει.

Από σήμερα λοιπόν όταν αναφέρομαι στον ΟΤΕ θα χρησιμοποιώ τη λέξη ΠΟΤΕ.

Και καλά θα κάνουν οι νέοι χρήστες να μην επιλέξουν ΠΟΤΕ τον ΠΟΤΕ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως θα βρώ ντέμο???

Παίρνεις τηλ κάποιο άλλο isp , και αν δίνουν demo θα σου πούνε (forthnet πχ δίνει).

Η αγόρασε μια netcarta, και δοκίμασε λίγο με αυτή (για a.c.n)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done

running 10s outbound test (client to server) . . . . . 115.70Kb/s

running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 320.13kb/s

Your PC is connected to a Cable/DSL modem

 

 

Oi taxythtes pou anafereis upload/download einai mia xara :D 8a mporousan vevaia na einai kai kalyteres alla o pOTE kwlovaraei. An katalava kala provider exeis forthnet; An nai meine se ayth , pistepse me de 8eleis na deis ta xalia ths otenet!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να ειναι λιγο εκτός θέματος αλλα θέλω να μου πείτε πιο torrent client χρησιμοποιείται και γιατι?ειναι γρήγορο το δικό σας?Σε ποιο Port έχετε ρυθμίσει το torrent client?Τι ταχύτητες πιάνετε αν υπάρχουν πολλοί seeders.Εγώ χρησιμοποιώ το bitTornado (port 10000-60000)έχω πιάσει και 25kbps.Χρησιμοποιώ και το BitLord (port 53000)κι έχω πιάσει και 35kbps.Έχετε πιάσει μεγαλύτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to test sou fenete kalo pou ekanes.mipos kanoun kamia anbathmisi sto dslam sou?exei symbei kai se mena ayto...exeis tsekarei mipos ftaiei to modem sou?kane nea check gia trojans,an kai to brisko apithano.telos pare til kai pes na sou kanoun reset tin grammi me tin dikaiologia oti exeis xamilo upload.tha sto kanoun ekeini ti stigmi.enimerose mas.

 

katebase apo torrents otiprolabaineis dioti ola kleinoun siga siga. perna se dc++ i rmdc...etsi apla oti kalytero

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...