Προς το περιεχόμενο

wireless δικτυο.Πατεντα για isdn to pstn?


strudel7878

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω να στησω ένα ασυρματο δικτυο στο σπιτι για να μοιραζω την dsl συνδεση που θα παρω σε λιγες μερες

Πηρα απο ενα φιλο δωρεαν το NETGEAR DG834GBGR WL54 ΑDSL OVER ISDN WIRELESS ROUTER MODEM το οποιο ειναι για isdn γραμμη.Εγω εχω ομως pstn.Υπαρχει καμια πατεντα ωστε μπορεσω να το χρησιμοποιησω?

Ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να στησω ένα ασυρματο δικτυο στο σπιτι για να μοιραζω την dsl συνδεση που θα παρω σε λιγες μερες

Πηρα απο ενα φιλο δωρεαν το NETGEAR DG834GBGR WL54 ΑDSL OVER ISDN WIRELESS ROUTER MODEM το οποιο ειναι για isdn γραμμη.Εγω εχω ομως pstn.Υπαρχει καμια πατεντα ωστε μπορεσω να το χρησιμοποιησω?

Ευχαριστω..

 

uparxei mia kali patenta na to xrisimopiiseis... to poulas kai pairneis ena gia pstn ;)

 

ektos an den exeis kanei akoma aitisi gia adsl opote zitas apo OTE na sou kanei tin grammi isdn prwta - etsi omws tha plirwneis ligo akrivotera to pagio exontas omws 2 tilefonikes grammes anti gia mia + ADSL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

se us robotics pianei me firmware update.se auto den ksero.einai ena risko pou tha pareis.ite mporei na min dextei to firmware katholou ite na to dextei men alla na min litourgei.pou sinithos ama einai lathos den to dexetai apo tin arxi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...