Προς το περιεχόμενο

Handycam Minidv


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο τιμές τί παίζει?Δώσε αναλυτικά τα χαρακτηριστικά...

i timi den me endiaferi giati apoti 3ero i diafora stin timi ine mikri.i panasonic exi analisi 1.7Mpix me 10x optical zoom ke 50x digital.exi episis polles dinatotites.

i sony exi analisi 0.8Mpix me 20x optical zoom ke 20x digital.exi episis lcd touch screen eno i panasonic den exi.

Pia na agoraso?Panasonic i Sony?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σου προτείνω την Panasonic. Έχει 1.7ΜPixel και το σκέφτεσαι; Το zoom δεν νομίζω ότι έχει και πολλή σημασία και η οθόνη αφής δεν προσφέρει τίποτα παραπάνω από μία κανονική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε οχι και δεν εχει μεγάλη σημασία το ζουμ,εγώ πάντως αγόρασα πριν μερικές μερες την DCR-HC32E 410 ευρωπουλακια και είμαι σουπερ ευχαριστημένος,περιττό να πω οτι με το 20πλο ζουμ τα βλεπεις όλα δίπλα σου με φανταστική ευκρίνει,αντίθετα μολις βάλω ελαχιστο ψηφιακό η εικόνα χαλάει δραματικά.Η συγκεκριμένη κάμερα,να σε προειδοποιήσω υστερει ελαφρώς στις λήψεις σε ''σκοτεινούς'' χώρους.Να ρωτήσω και κατι,ασχετως τι αναλυσης ειναι ο φακός,ολες οι καμερες, βιντεο σε ίδια αναλυση δεν τραβάνε; ο μεγαλυτερος αισθητήρας δεν είναι μόνο για τις φωτογραφίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Simfwnw me ton silverthan alla ayto den einai apolyto oti 8a exei kalhterh overal poiothta eikonas, opws sthn sigekrimenh periptwsh. H panasonic exei pio 'epagelmatikh' eikona, diladh pio movie-like sta xrwmata. Tespa charalabe, koita to excelaki tou hitech na katatopisteis.

 

http://www.hitech.gr/data/xls/T104_Camcorders_Internet.xls

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...