Προς το περιεχόμενο

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??????????????


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα σε ολους.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

πριν 3 μηνες περιπου ειχα κανει 3μηνη συνδεση ADSL in a box και κανονικα(απ'οτι θυμαμαι βεβαια.....) αυτες τις μερες επρεπε να μου εχουν κοψει την συνδεση....αλλα ακομα μπαινω στο Internet με αυτην την συνδεση....να τους παρω τηλ μηπως το εχουν ξεχασει????????(καλο εεεε???)...οχι τιποτα αλλο αλλα φοβαμαι μηπως τωρα με χρεωνουν κανονικα και μου ερθει ο λογαριασμος.......καταλαβαινετε...............!!!!!!τι να κανω?????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και άλλος είχε το ίδιο "πρόβλημα" με το δικό σου και το συμπέρασμα είναι είτε ότι πρέπει να είναι τακτική της Forthnet να αφήνει λίγο περισσότερο διάστημα στους πελάτες της για ανανέωση, είτε ότι μπορεί να έχεις έναν μήνα επιπλέον αφού τώρα αυτό ισχύει για το ADSL in a box! Δες εδώ:

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=111255

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εστω οτι το αφηνουν επιτηδες για να κανω ανανεωση.....αλλα εγω δεν θελω.....πρεπει να τους παρω τηλ????η να το αφησω ετσι και θα μου το κοψουν απο μονοι τους????παντως εγω λεω να μην τους παρω και οτι γινει....αρκει βεβαι να μην με χρεωνουν.........!!!!!????????σωστος???????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός! Δεν χρειάζεται να τους πάρεις τηλέφωνο σε καμία περίπτωση! Αλλά αν δεν προχωρήσεις σε ανανέωση θα στο κόψουν αργά ή γρήγορα!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ypopsin oti sou koboun kai thn grammh an den ananewseis.oxi mono thn prosbash.

 

αυτό θα συμβεί αναγκαστικά αφού η γραμμή ADSL είναι "νοικιασμένη" από Forthnet! Μετά θα ξαναχρειαστεί αίτηση για παροχή γραμμής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αααα....οκ...τωρα το καταλαβα......!!!!!!!!!!!!!τουλαχιστον ελπιζω να την κοψουν σε καμια 10αρια μερες(οχι πιο νωρις) και μετα δεν με νοιαζει.......τελειωνει το εξαμηνο και θα παω στο χωριο μου......απο σεμπτεμβρη μαλλον θα την ξαναενεργοποιησω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Outws i allws stelnoun mail eidopoiisis an einai na sto kopsoun 20 meres prin kai meta stis 10 meres kai sou lene an theleis na ananewseis i oxi. An den sou exoun steilei mail tote mallon exeis ena mina dwro.

 

 

Filika

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...