Προς το περιεχόμενο

dell inspiron 9200 - pls help!!!!


nathanas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

re paidia pira ena laptop tis dell to inspiron 9200.apo ena gnwsto mesa stin vodafone pou tou to dinoun 1700euro kainourgio sto kouti tou.kali timi gia afto to montelo?einai mou eipan to 9200 alla 1.6ghz se pentium M Centrino.kali timi kai kalo montelo?

avrio tha to exw.alla exei ena xrono egiisi

kai anti gia 512 ram pou exei aftoi vazoun se afta sigekrimena alla 512mb xwris extra kostos.erxetai diladi me 1gb ram.

 

to provlima einai oti se ellada den to petixa se kanena site na to dinoun kai oute sto ekswteriko kai eida to dell inspiron 9300 pou logika tha einai kalitero (afou apo 9200 tha einai to epomeno kai legetai 9300) kai to dinoun 1000 euro.

genika stenoxwrithika twra giati mou eipan pws einai efkairia na to parw me toso xamili timi kai fovamai mipws einai poli akrivotero apo oso to poulane.

 

pls peite mou gia tin timi an einai kali.efxaristw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai einai akrivo alla den tha to vreis pouthena ellada

pantos ama empisteuesai apo ebay me idia lefta pairneis to 9300 kai telonio kai to simantikotero poli kaliteri othoni

 

Edit: episis se 17 othoni kai apo oti fainetai poli kalo einai kai to olokainourgio fujitsu-siemens m 3438

px http://openmind.gr/product_info.php?products_id=1375&osCsid=bdb9294ac5cd81fc1dd988b158f04948

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ti mondelo pou tha paris apo ton gnosto ine to inspiron 9300 kanonika erchete me 256 ram + 256 doro kai timi tou stin ollandia pou ine ftini agora ine 1308 euro,kai kati akoma 1000 eyro ine choris to foro,to inspiron 9200 malon den yparchi afou den to echi to site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to pira telika mou irthe kai einai to inpiron 9200 me 1gb ram enswmatwmeni gia tis anges tis etairias vazoun parapanw.

to pira 1700 euro kai den tha erthei ellada einai kathara epagelmatiko.

twra den kserw an i timi tou itan kali.eseis gia tin timi ti pistevete???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to pira telika mou irthe kai einai to inpiron 9200 me 1gb ram enswmatwmeni gia tis anges tis etairias vazoun parapanw.

to pira 1700 euro kai den tha erthei ellada einai kathara epagelmatiko.

twra den kserw an i timi tou itan kali.eseis gia tin timi ti pistevete???

kaloriziko alla pou 1000 euro pou mas eleges pou 1700 pou telika edoses!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...