Προς το περιεχόμενο

Amilo A 1630 Προβλημα ήχου pls help


whitehorse23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω τον amilo A 1630 με amd athlon xp 3700+,512 ddr ram,ati radeon 9700,κάρα ήχου realtek AC'97 και κάνει διακοπές στον ήχο και δεν δυναμώνει.Έχω εγκαταστείσει win xp pro engish και τους τελευταίους drivers κάρτας ήχου και παλι τίποτα τι μπορεί να φταίει;Παρακαλώ βοηθείστε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω τον amilo A 1630 με amd athlon xp 3700+,512 ddr ram,ati radeon 9700,κάρα ήχου realtek AC'97 και κάνει διακοπές στον ήχο και δεν δυναμώνει.Έχω εγκαταστείσει win xp pro engish και τους τελευταίους drivers κάρτας ήχου και παλι τίποτα τι μπορεί να φταίει;Παρακαλώ βοηθείστε;

 

Από ότι θυμάμαι απο την κατασκευάστρια εταιρεία έχει HOME Edition Windows. Οποτε πήγαινε στο official site της Fujitsu και κοίταξε να δεις εάν υπάρχουν drivers για PRO. Το έχω συναντήσει πολλές φορές σε φορητά με αλλαγμένο λειτουργικό. Για το θέμα της έντασης μην περιμένεις και πολλά , τώρα για τις διακοπές κοίταξε για drivers. Κοίταξε να δείς μήπως και δεν λειτουργούν και άλλες συσευές (π.χ. Bluetooth , Firewire). Εάν δείς ότι δεν΄γίνετε τίποτα βάλε το recovery cd και βάλε του τα home και κάνε έλεγχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...