Προς το περιεχόμενο

Case Moding Contest


Aten-Ra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και ο xebros ειναι απο την πόλη μου και θα πρεπει να τον υποστηρίξω νομίζω ότι εισαι πολύ αδικός για το κοπρίτη.

 

Εδω ειναι το worklog...Το παληκάρι εριξε τρελη δουλεια για να το φτιαξει!!

 

Ο xebros εφτιαξε μονος του όλο το κουτί απο plexy και αυτο εχει ενα βαθμο δυσκολιας, αλλα νομίζω ότι ο Κοπρίτης εριξε περισσότερη δουλεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Tο κουτι το 1ο δεν μου αρεσει ιδιαιτερα .

 

Δεν με συγκινει ιδιαιτερα ενα κουτι -ενυδρειο (ανεξαρτητα απο την συνθεση του εσωτερικου του) .

 

- Το κουτι του Κοπριτη ,επειδη εχω δει και παλιοτερες δουλειες του , ξερω οτι ειναι αποτελεσμα πολλων ωρων και προσεχτικης δουλειας -μερακι καθοτι (καμια σχεση με το νικ του :κοπριτης ) .

 

- Το τριτο κουτι μου αρεσε επισης ,αλλα σαν μονταρισμα δεν λεει πολλα πραγματα .

Διορθωστε με αν κανω λαθος αλλα το μονο μονταρισμα του κουτιου ειναι το παραθυρακι στο πλαι και απο πανω )

 

Η κοπελα δεν θεωρω οτι πιανεται μιας και την βλεπω περισσοτερο σαν ''κραχτη'' .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω τεχνικού προβλήματος δεν έχουμε μπορέσει να σηκώσουμε ακόμα τις φωτογραφίες ενός ακόμα διαγωνιζομένου. Εχτος από αυτό, ζητήσαμε και από τον ίδιο τον διαγωνιζόμενο να ξαναστείλει φωτογραφίες επειδή οι πρώτες που έστειλε την Κυριακή 3 Ιουλίου 2005 ήτανε κακής ποιότητας. Αν μέχρι σήμερα το βράδυ έχουμε τις φωτογραφίες του θα αναρτηθούν στην ιστοσελίδα του διαγωνισμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις φωτογραφίες και του τελευταίου διαγωνιζόμενου αναρτημένες, ο διαγωνισμός Case Moding Contest 2005 έλαβε τέλος. Την Κυριακή 10 Ιουλίου 2005 θα δημοσιευθούν οι νικητές.

 

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους χορηγούς του διαγωνισμού OCSHRINE, OKTABIT A.E. , CHECKMATE International, MULTILOGI O.E. και όσους πήρανε μέρος στον διαγωνισμό.

 

The OCSlabs team

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητηρια Ρεμπελοσκυλο :mrgreen: :-D

 

Καλο μονταρισμα στο νεο σου πισι και καλη υπομονη του ευχομαι..

 

Συγχαρητηρια και στους υπολοιπους , καλοριζικα τα βραβεια σας .

 

υ.γ. πολυ καλο ηταν και το 4ο , κριμα που εχασε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητηρια Ρεμπελοσκυλο :mrgreen: :-D

 

Καλο μονταρισμα στο νεο σου πισι και καλη υπομονη του ευχομαι..

 

Συγχαρητηρια και στους υπολοιπους ' date=' καλοριζικα τα βραβεια σας .

 

υ.γ. πολυ καλο ηταν και το 4ο , κριμα που εχασε .[/quote']

 

σ'ευχαριστω Paschalia....

η ανακοινωση των αποτελεσματων χθες ειδικα ηταν οτι καλυτερο

μιας και η μερα πηγαινε κατα διαολου μετα απο ενα μικρο ατυχηματακι που ειχα με το νεο project

(logo στιγμης + ματια = καταστροφη)

αλλα τελος καλο, ολα καλα....

συγχαρητηρια και στα αλλα παιδια που ελαβαν μερος

και ελπιζω του χρονου να υπαρχουν πιο πολλες συμμετοχες και μεγαλυτερο ενδιαφερον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...