Προς το περιεχόμενο

17'' tft ews 400 euro?


tsialiam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατί να σκάσεις 400euro? πάρε μια LG 1730S μια χαρά δοκιμασμένη και σε παιχνίδια αλλιώς και η 1750s που είναι και πιο ωραία εμφανισιακά και οι δύο στα 230euro, αν θες πάντως να ξοδέψεις τόσα χρήματα δες και σε samsung-sony

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί να σκάσεις 400euro? πάρε μια LG 1730S μια χαρά δοκιμασμένη και σε παιχνίδια αλλιώς και η 1750s που είναι και πιο ωραία εμφανισιακά και οι δύο στα 230euro

Σε καμία περίπτωση μην πάρεις αυτήν την οθόνη και μάλιστα αφού δεν παίζεις παιχνίδια. Έχει πολύ μικρές γωνίες θέασης (μίκροτερες από αυτές που αναφέρει ο κατασκευαστής κατά την γνώμη μου), απαράδεκτα χρώματα (δεν υπάρχει μαύρο σ' αυτην την οθόνη, παρά μόνο γκρί) και κακή συμπεριφορά στην αναπαραγωγή ταινιών DVD (πιξέλιασμα).

 

Άριστη πραγματικά για την χρήση που την θέλεις είναι η EIZO L568 (386? στο Computer4u σήμερα).

 

Φτηνότερη επιλογή, αλλά πολύ καλή για την χρήση που την θες, είναι η Βelinea 10 17 51, κοντά στα 330?.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τον sa1901 μιας και έχω την 1730S.Για την 1750 δεν ξέρω αλλά για την 1730 ισχύουν όσα λέει ο φίλος.Γιατί όμως δεν παίρνεις μια 19ρα που υπάρχουν πιό πολλές επιλογές panel κλπ.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...