Προς το περιεχόμενο

ATi Radeon Drivers Comparison - July 2005


billpeppas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το GOGnet.com σας παρουσιάζει το συγκριτικό των οδηγών για κάρτες γραφικών με ATi Radeon GPU.

Στο review εξετάζουμε τους drivers ( 7 Drivers ) σε 2 "modes":

 

1) Benchmarking ( ρυθμίσεις για full επιδόσεις )

2) Gaming ( ρυθμίσεις για gaming, με 2x Anti-Aliasing & 2x Anisotropic Filtering )

 

Διαβάστε το comparison

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Me ta vpu errors kanena neo? Giati oi neoteroi drivers bgazoun olo kai pio eukola auto to error? Afora polla kurios paixnidia. Giati h ATi den apantaei POTE sta emails me ta errors? Giati den uparxei safhs anafora sta errors pou sxetixonte me to VPU? Giati panta na fteei to upoloipo hardware/drivers kai oxi oi kartes kai ta chipakia ths?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

VPU Errors?

none faced.

ούτε με τους κανονικούς catalyst τόσο καιρό δεν έχω συναντήσει.

 

Πάντως, καλό είναι να κλείνεις ( disable ) το VPU Recover γιατί μερικά games έχουν bug με αυτό το feature.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

VPU Errors?

none faced.

ούτε με τους κανονικούς catalyst τόσο καιρό δεν έχω συναντήσει.

 

Προφανώς δεν δοκιμάσατε το San Andreas με τους 5.6! Κάθε μισή ώρα και ένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Swstos o BadBoy! An to kleiseis to VPU tote pas gia RESET... an to afhseis tote to paixnidi kolaei ligo, epanerxete meta apo merika secs alla sta 3-4 vpu errors kolaei olo to pc kai fusika patas reset... :(

Auto ginete kai me to American Chopper (den gnwrizw alla) fusika den exoun bgei updates gia ta sugkekrimena paixnidia.

Testarismeno me thn ATi 9600 vivo 256mb. Apo catalyst 3.8-5.6. Kai fusika ola ta updates/drivers gia to pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Already tried GTA:SA { το δοκίμασα λίγο το game...δεν μου αρέσει το είδος, αφού ήρθε, είπα ας του ρίξω μια ματιά } με τους ZeroPoint.

Με VPU Recovery disabled μου έπαιξε μια χαρά.

 

Κάρτα δοκιμής Radeon X800PRO.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν έχω κανένα πρόβλημα με το GTA: San Andreas. Εχω το VPU Recover ενεργοποιημένο. Η κάρτα μου είναι 9700pro. Στο μόνο παιχνίδι που μου το βγάζει είναι το Age Of Mythology: Titans μετά από 5-6 ώρες παιχνιδιού. Πατάω ΟΚ και συνεχίζω κανονικά το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...