Προς το περιεχόμενο

sony hadycam....


gk1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

symera to proh agorasa mia sony hadycam me egkrafi katefthian se dvd (logo giati barethika na pernaw tis kasetes se avi kai meta se dvd {ante bres to kalo prog poy tha kanei kali doylia! kai alla tetia})

apo ta prota kiolas lepta emina areta efxaristimenos apo to poso apli alla kai katnohti eine (i mitera moy poy den exei kamia sxesi katalabe tis xrisis tis se 5 lepta prama poly thetiko!) alla kai me para poli kali egrafi poy pragmatika me afise eklpikto! an kapoios gnorizi na moy apantisi s ena mikro problima poy exw.... eine anagki na gemizi to dvd gia na to dw sto deck moy (poy eine kai ayto sony!).....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

symera to proh agorasa mia sony hadycam me egkrafi katefthian se dvd (logo giati barethika na pernaw tis kasetes se avi kai meta se dvd {ante bres to kalo prog poy tha kanei kali doylia! kai alla tetia})

apo ta prota kiolas lepta emina areta efxaristimenos apo to poso apli alla kai katnohti eine (i mitera moy poy den exei kamia sxesi katalabe tis xrisis tis se 5 lepta prama poly thetiko!) alla kai me para poli kali egrafi poy pragmatika me afise eklpikto! an kapoios gnorizi na moy apantisi s ena mikro problima poy exw.... eine anagki na gemizi to dvd gia na to dw sto deck moy (poy eine kai ayto sony!).....

Όχι φίλε μου δεν είναι απαραίτητο να γεμίσεις το DVD για να το δεις σε ένα επιτραπέζιο DVD Player.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apla na to deis se dvd epitrapaizio prepei na kaneis close session kai meta eisai etoimos....an exeis fisika dvdrw kaneis close kai an thes na sinexiseis kaneis open kai sinexizeis i diagrafeis.......oso gia to poso exei.........789euro i sony handy camdvd 202.......kali timi gia auti tin kamera.....se katastima germano se prosfora!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

lipon perasan i diakopes moy kai epesterepsa athina!

to wreotero simio eine pos o camera ekselixthike se simio anaforas kathos ekane ta panta! pige apo krtiti kai mikono eos parisi londino (itan tin imera me tis bombes sto london) kai den exei kanena problem! EINE I APOLITI CAMERA GIA OLOYS! ayto exw na pw kathos emina apolita eyxaristimenos.....

sto thema timis kai monteloy... itimi eine konta sta 1000 (950 + alla den kserw logo doseon pos tha paei!) to montelo den to exw mprosta moy ayti ti stigmi alla mesa sti mera isos prolabw na to brw kai na to balo sto topic....

opoios endiaferee pantos i sikgrkrimeni camera eine must buy gia toys latris ton gajet!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλυτερη επιλογη θα ηταν μια DV καμερα.Η ποιοτητα εικονας σε DVD ειναι σαφως κατωτερη.Ασε που τα miniDVD εχουν εως και τριπλασια τιμη για μιση ωρα εγγραφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sto deytero komati den exeis adiko.... egw plirono 5 euro ta tdk (to komati!) gia misi wra ALLA se lp egkrafi eine 60 lepta me poli kali poiotita eno se hq (20 lepta) eine pragmatika apisteyta kathari i oikona!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tha symfwnisw me ton oriona,akoma einai poly nwris gia dvd kamera,oso gia ayto poy les oti bariesai na pernas tis kassetes se avi kai meta se dvd,pisteyw olo kai kapoia plana kata ti diarkeia tis eggrafis den tha soy aresoyn kai tha theleis na ta ''ksefortwtheis'' opote pali tha anagkasteis na katafygeis sto montaz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

se ayto den exeis adiko....

alla pragmatikai diadikasia toy na kaneis to caseta dvd eine poliwri alla kai koyrastiki sto na breis to katalilo prog!

egw poy den ithela camera me mnimi pragmatika to eyxaristithika poy agorasa mia tetia camera kai tin protino anepifilakta stos filoys moy....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...